Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multimediální přehrávače a bezdrátový reproduktor Panasonic

redakce 15.01.2013

Společnost Panasonic uvádí na trh dva nové multimediální přehrávače s vestavěným Wi-Fi rozhraním, které umožňují přehrávání streamovaného obsahu s využitím platformy VIERA Connect. Nově také představila bezdrátový reproduktor SC-NP10, určený převážně pro tablety.

 

 

 

Přehrávač Panasonic MST60 je postaven na platformě VIERA Connect1, která umožňuje uživatelům přístup k online službám včetně hraní her, přehrávání hudby, sociálních sítí nebo VOD (Video On Demand). Tento model navíc umožňuje přehrávat i 3D obraz nebo procházet další obsah v integrovaném webovém prohlížeči. Panasonic MS10 obsahuje vestavěné Wi-Fi a umožňuje přístup k IP VOD, které jsou v lokalitě uživatele k dispozici – může jít například o Netflix, Hulu Plus, CinemaNow, Vudu, Amazon Instant Video nebo YouTube. Oba modely disponují funkcí Miracast a možností přehrávání z externího pevného disku i s konverzí 2D→3D.

Díky funkci Miracast umožňují přehrávače zobrazit na televizoru jednoduchým pohybem ruky obsah z uživatelova smartphonu nebo tabletu (s OS Android 4.2 nebo vyšším), ať už se jedná o fotografie, video nebo hry.

Bezdrátový reproduktor SC-NP10 je možné použít s jakýmkoli Bluetooth zařízením, takže nezáleží na tom, jakým konektorem je tablet či smartphone vybaven. Toto řešení přivítají tedy hlavně majitelé tabletů a smartphonů s různými platformami. Pro dosažení realistického zvuku na krátkou vzdálenost (například sledování filmu u pracovního stolu) je reproduktor dále vybaven řešením Near Field Sound Stereo. Panasonic SC-NP10 má 2.1kanálový prostorový zvuk vystavěný okolo integrovaného subwooferu o velikosti cca 8 cm. Je vybaven technologií Bluetooth Re-Master, která redukuje frekvenční ztráty během Bluetooth přenosu, takže nedochází k přerušení reprodukce.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme