Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multimediální smartphone VIBE X3

Pavel Trousil 14.12.2015

VIBE X3 je 5,5“ smartphone, který je mimo jiné vybavený reproduktory s Dolby Atmos a technologií Lenovo Sound. 

Společnost Lenovo uvedla na trh nový smartphone Lenovo VIBE X3, který je vybaven audio a video inovacemi. Jako první smartphone na světě nabídne VIBE X3 svým uživatelům duální přední reproduktory s technologií Dolby Atmos v kombinaci s jasným 5,5“ Full HD displejem a optimalizací Lenovo Sound.

Smartphone se podle výrobce díky předním komorovým stereo reproduktorům může pochlubit hlasitějším a kvalitnějším zvukovým výstupem, který v kombinaci s technologií Dolby Atmos přináší realistický zážitek z poslechu hudby nebo filmů. Konfigurovaný systém 3 mikrofonů a kodek Wolfson Audio filtrují okolní hluk a zvyšují kvalitu nahraného zvukového záznamu. Zadní 21Mpx fotoaparát s možností nahrávání videa až v kvalitě 4K Ultra HD stejně jako přední 8Mpx fotoaparát zajistí ostré video a fotografie.

Šestijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 808 se 64bitovou architekturou spolu s 3 GB RAM zajistí dostatečný výkon pro multitasking více aplikací najednou a plynulý chod telefonu. Baterie s kapacitou 3500mAh umožní podle Lenova zhlédnout i více filmů za sebou ve Full HD rozlišení. Lenovo VIBE X3 je na českém trhu dostupný v bílém provedení za cenu od 12 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud