Přejít k hlavnímu obsahu

Music Tube

Martin Kučera 18.01.2020

Music Tube umožňuje pohodlně procházet hudbu na YouTube seřazenou podle žánrů, umělců a alb a stahovat ji do hudební sbírky na počítači. ("Plná verze - Chip 02/2020.")

Chcete si jednoduše a zdarma stáhnout do počítače hudbu z videoklipů nebo celých koncertů? S šikovným programem stačí pár kliknutí myší.

Aplikace audials Music Tube prohledává YouTube a poskytuje vám přehledně hudbu nejvyšší kvality, legálně a bleskově! Můžete získat singly, alba nebo kompletní diskografie vašich hvězd. Music Tube nabízí třídění hudby podle interpretů, žánru nebo různých žebříčků nejoblíbenějších skladeb. Program hledá hudbu vašich hvězd a hity řadí automaticky podle alb. Díky jedinečnému přehledu »Music Zoom« na mapě všech hudebních žánrů s miliony kusů hudby vytvořené pomocí umělé inteligence, máte k dispozici neuvěřitelné množství hitů. Přiblížením objevíte více a více hudebních stylů a umělců. Je to neuvěřitelný výlet do světa hudby! Pokud programu sdělíte svůj oblíbený žánr, např. heavy metal, tak získáte nabídku hudby spousty umělců a kapel, které mohou být přiřazeny k tomuto žánru a vaši sbírce. Skladby jsou přehledně řazeny a vy můžete projít celou diskografii každého hudebníka, přehrát vše a stahovat jednotlivé skladby nebo všechny najednou. Za pár minut dostanete spoustu nové hudby. Vyhledávat je možné jakékoli audio nebo se můžete zaměřit třeba na skladby upravené pro karaoke. Nejdůležitější funkcí programu Audials Musictube je možnost stahování hudebních skladeb či videoklipů na disk počítače, abyste si je mohli přehrávat kdykoli a kdekoli – bez ohledu na dostupnost připojení k internetu. V nastavení výstupních formátů se přitom můžete rozhodnout, v jaké kvalitě a ve kterém formátu bude stream z YouTube uložen. Současně dochází i k tzv. normalizaci hudby, což znamená k úpravě hlasitosti hudby na předem danou shodnou hodnotu.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Music Tube v ceně 400 korun můžete používat bez časových a funkčních omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Při výběru, přehrávání a stahování hudby z YouTube se v aplikaci Music Tube nemusíte omezovat jen na zobrazené žebříčky, ale můžete také použít vyhledávač a najít si oblíbené songy a interprety. Vyhledávat přitom můžete skladby, hudební videa nebo také verze písniček upravené pro karaoke. Pod nabídkou »Youtube« najdete funkci na stahování filmů a videoklipů z oblíbeného videoserveru YouTube. Stačí jen do vyhledávacího pole zadat adresu stránky s požadovaným videem na YouTube a pak jej můžete tlačítkem »Download« rovnou stáhnout do počítače. Tlačítko »Other formats« poskytne volbu kvality stahovaného videa. Díky jedinečnému přehledu »Music Zoom« na mapě všech hudebních žánrů s miliony kusů hudby vytvořené pomocí umělé inteligence, máte k dispozici neuvěřitelné množství hitů. Přiblížením objevíte více a více hudebních stylů a umělců. Je to neuvěřitelný výlet do světa hudby!

Audials Musictube také umožňuje filtrování vyhledávaných skladeb, včetně filtru podle kvality streamu na YouTube. Program může sloužit i jako komfortní přehrávač - každou položku z YouTube lze uložit jako videosoubor nebo zvukovou stopu nebo přehrávat hudbu on-line či z vaši sbírky na počítači. Texty skladby i tagy ID3 se přidávají automaticky. Music Tube nabízí nejvhodnější profily konverze zvuku a videa do všech běžně používaných typů výstupních souborů – samozřejmě včetně nastavení jejich kvality a rovněž přenos hudby do smartphonu nebo tabletu.

Pokud byste chtěli nahrávat hudbu z on-line rádií, je pro vás určen program audials Radio, pokud byste chtěli nahrávat hudbu ze streamovacích služeb typu Spotify, Soundcloud, Amazon Music nebo Deezer, budete potřebovat audials Music. Zde najdete srovnání různých programů výrobce, nejsnadnější je pořídit si audials One, který obsahuje všechny funkce nahrávání hudby, TV a videa.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2020

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme