Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Na trh vstoupil další virtuální operátor

redakce 18.04.2013

Čtvrtý mobilní operátor Air Telecom rozšiřuje služby o GSM a přichází s nejvýhodnějším neomezeným voláním na trhu bez SMS.

Kapitoly článku

Na trh vstupuje další virtuální operátor - neomzené volání za 640 Kč
Na trh vstupuje další virtuální operátor - neomzené volání za 640 Kč

Společnost Air Telecom, která na podzim koupila síť U:fon a sama provozuje mobilní služby ve vlastní síti CDMA, se dohodla s jedním ze stávajících operátorů na využití jeho sítě GSM.

Společně se vstupem do sítě GSM dnes operátor představuje i své tarify „Air“. Ty jsou již nyní k dispozici na společné prodejní lince Air Telecom a U:fon 800 666 777 nebo v e shopu www.ufon.cz.

Air Unlimited

Prvním z nových tarifů je neomezeného volání do všech sítí s názvem Air Unlimited. Zákazníci měsíčně získají volání neomezeně do všech sítí a datový balíček s 1 GB FUP.

 • Cena se závazkem na 24 měsíců - 640 Kč včetně DPH
 • Cena bez úvazku - 749 Kč včetně DPH

Neomezené SMSky nejsou zahrnuty v ceně tarifu. Cena SMS zprávy vychází na 1,01 Kč.

Air Unlimited Plus

V nabídce je i tarif s neomeznými SMS.

 • Cena se závazkem na 24 měsíců - 680 Kč včetně DPH

SMS jsou možné také neomezeně

Připraven je i speciální balíček neomezených SMS zpráv. Za ten si připlatí 40 Kč včetně DPH měsíčně, celková cena neomezeného tarifu s 24měsíčním závazkem vyjde na 680 Kč včetně DPH.

Základní otázky a odpovědi

Od jakého data bude Air Telecom tarify GSM prodávat a technicky obslouží zákazníky?

 • GSM tarify jsou již ode dneška (18. 4. 2013) v prodeji a první smlouvy a SIM karty začneme zákazníkům zasílat od pondělí (22. 4. 2013). Již nyní jsou k dostání na našem e-shopu (www.ufon.cz) a rovněž na zákaznické lince Air Telecom – 800 666 777, v pracovní dny mezi 9 a 19 hodinou a o víkendech od 10 hodin do 18 hodin.

Pod jakým brandem budete služby GSM nabízet? Dosavadní U:fon nebo už Air Telecom?

 • Mobilní operátor Air Telecom koupil síť se značkou U:fon. Nové GSM tarify budou již se značkou Air. Například název Air Unlimited pro nový akční neomezený GSM tarif.

Nové GSM tarify se týkají nových nebo i stávajících zákazníků?

 • Všechny uvedené GSM tarify jsou k dispozici bez rozdílu pro naše stávající zákazníky, ale i ty nové, kteří se automaticky stávají členem U:fon klubu.

Získají zákazníci s vašimi novými GSM tarify stejné zázemí a doprovodné služby jako u svého dosavadního operátora?

 • Samozřejmě, nejen co se kvality a pokrytí ČR signálem týče, ale i co do rozsahu poskytovaných služeb, na které jsou zvyklí.

Jak to přesně bude s dostupností vašeho GSM signálu?

 • Pokryjeme více než 80 % území České republiky. Využíváme kvalitní hostující síť jednoho z největších českých mobilních operátorů.

Takže nejste tedy tím klasickým virtuálním operátorem, jak jej dnes známe?

 • Nejsme virtuální operátor, jsme mobilní operátor s bohatými zkušenostmi z oblasti telekomunikačních služeb, nyní tyto služby pouze rozšiřujeme do sítě nejběžnějšího standardu GSM. Co nás dále odlišuje od klasických virtuálních operátorů, kteří teprve na trh přijdou, jsou zkušenosti, zázemí, mnohaleté know-how a zkušený zaměstnanecký tým.

A součástí neomezeného tarifu nejsou i neomezené SMS?

 • Ne že by je zákazníci nedostali. Zákazníkům chceme dát na výběr. Naší filozofií je, že zákazníci, kteří chtějí neomezené volání, SMS zprávy z různých důvodů takřka nevyužijí. Proto jsme neomezený tarif pro tuto skupinu klientů udělali rovnou levnější.
 • Zákazníci, kteří mají o neomezené SMS zprávy zájem, si je mohou zvolit v rámci SMS balíčku za 40 Kč. Celková cena je 680 Kč včetně DPH měsíčně, což je to cenově vyjde výhodněji než u konkurence.
 • V tomto je náš akční tarif Air Unlimited ještě svobodnější než jiné srovnatelné tarify, proto, že si neomezené SMS zprávy mohou zvolit. Podobnou možnost navýšení FUP připravujeme i u souvisejících mobilních datových tarifů.

Jsou vaše nové GSM tarify pouze na paušál nebo nabídnete i předplacené karty?

 • O předplacených kartách u GSM tarifů v tuto chvíli neuvažujeme.

Pokud si již váš zákazník před časem tento neomezený tarif v U:fonově síti CDMA zakoupil, jak může přejít k novému neomezenému tarifu?

S přechodem mu rádi pomůžeme. Stačí se ozvat na zákaznickou linku Air Telecomu s číslem 811 811 811 v provozních hodinách.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud