Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nákupem můžete pomoct dětem

Pavel Trousil 26.11.2014

Český prodejce CZC.cz uspořádal ve spolupráci se společností Acer charitativní projekt na podporu Dětského krizového centra (DKC). Zapojit se můžete i vy.

duskova-dkc-nahled

V rámci charitativního projektu zástupci společností CZC.cz a Acer předali generální ředitelce DKC PhDr. Zoře Duškové notebooky, tablety a telefony Acer v celkové hodnotě přes 50 000 Kč. Přispět můžete i vy, stačí si do 1. 12. 2014 zakoupit jeden z vybraných produktů Acer a CZC.cz za vás automaticky odvede 30 Kč z pořizovací ceny ve prospěch DKC. Využít můžete také možnost zaslání dárcovské SMS.

DKC působí jako nestátní nezisková organizace pomáhající dětem psychicky a fyzicky týraným, sexuálně zneužívaným či zatíženým rozpadem rodiny. Stejně tak pomáhá dětem traumatizovaným a nacházejícím se v závažných životních situacích. Pracovníci centra pomáhají prostřednictvím přímé odborné práce s dítětem a prostřednictvím odborné práce s rodinným či jiným sociálním systémem. Protože působnost DKC je celorepubliková a služby jsou dětem poskytovány bezplatně, neobejde se bez finanční podpory třetích stran.

Podpořit činnost DKC můžete zakoupením libovolného produktu z této nabídky (do 1. 12. 2014) nebo zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS TRAUMA na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz, podrobnější informace o DKC jsou k dispozici na webu www.dkc.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme