Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Navigace a multimédia v jednom

redakce 03.06.2010

Společnost Mio Technology představila na Computexu v Taipeji svoji kolekci produktů pro rok 2010. Nejnovější řada produktů obsahuje navigaci Moov S600, osobní internetové a zábavní zařízení V780 a GPS držák do auta pro iPhone a iPod Touch.

Kapitoly článku

Mio Moov S600 má zajímavý design s extra široký 5” displej. Na navigaci je tlačítko pro okamžité ukládání pozic a cestovních tras. Běží na platformě Mio Spirit a nabízí funkci SmartFind pro vyhledávání podle klíčových slov, podporu pro Google Local Search a Explore Mode, intuitivní navigační režim pro vyhledávání nejbližších zájmových míst (Point of Interest – POI). Moov S600 je vybaven také vstupními AV porty pro přehrávání obrazu a zvuku například z připojeného digitálního TV tuneru, přehrávače DVD nebo parkovací kamery.
Mio představuje poprvé i svůj GPS držák do auta pro iPhone a iPod Touch s vestavěným GPS přijímačem, který rozšiřuje funkčnost iPhonu nebo přemění iPod touch na GPS zařízení. Držák umožňuje také dobíjení z palubní sítě auta a má reproduktor se zesilovačem.

Multimediální Mio V780

Jeho posláním je poskytovat navigaci, zábavu a práci s Internetem. K tomu je vybaven 7” širokoúhlým displejem, snadno ovladatelným navigačním softwarem Mio Spirit, funkcemi pro přehrávání HD multimédií a digitálním TV přijímačem. V780 bude uveden na trh nejprve na Taiwanu a jeho cena zatím nebyla zveřejněna.
Mio bude také poprvé vystavovat svoje mobilní softwarová řešení pro operační systémy Android a iPhone.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud