Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejhledanější slova na vyhledávači Bing v roce 2014

Pavel Trousil 08.12.2014

Blíží se rok 2015, takže je tu příležitost ohlédnout se za rokem 2014. Firma Microsoft už vydala žebříček nejhledanějších výrazů na svém vyhledávači Bing. Někdo v něm překvapivě je, někdo překvapivě chybí.

bing-nahled

Pro získávání informaci dnes většina lidí používá internetové vyhledávače. A je zajímavé sledovat, co lidé nejčastěji hledají a co je nejvíce zajímá. Vyhledávač Bing jako první už zveřejnil seznam nejhledanějších slov. Výsledky jsou rozděleny do několika kategorií. Z přehledu se tedy například dozvíte, že nejhledanější celebritou byla Kim Kardashian. Loňská vítězka Beyoncé se musela spokojit s druhým místem, ale co se týká hudebních hvězd, zde vede. Zajímavé je, že v první desítce nenajdete Jennifer Lawrence, jejíž fotografie unikly na internet v případě „Fappening“.

bing2-nahled

Z politiků samozřejmě bodoval Barack Obama. V první desítce najdete například i Hillary Clinton. Z prázdninových destinací vede ve vyhledávání Costa Rica. Další kategorie a podrobnosti najdete na stánce www.BingTrends.com.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud