Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejlepší aplikace na mobil, které vám usnadní čekání na Vánoce: znáte je všechny?

Jakub Fišer 20.12.2022

Vánoce se již velmi kvapně blíží, dělí nás od nich jeden pracovní týden, ze kterého si jistě někteří z vás ukousnou prodloužené volno. Jak si ale zpříjemnit čekání na Vánoce pomocí aplikací v telefonu?

Kapitoly článku

Pohádky na Disney+

Pokud nemáte v předvánočním týdnu již nic na starosti (dárky nakoupené, občerstvení také) a jediné, co vám ukusuje čas trávený s rodinou, je práce, bude se vám hodit aplikace Disney+. Pozor, je sice zdarma, požaduje ale předplatné.

Disney+ nyní před Vánoci nabízí v porovnání s konkurencí zdaleka nejvíce pohádek a filmů pro děti. Ať už máte rádi Grinche, Sám doma nebo oblíbené pohádky přímo od Walta Disneyho, tady si vyberete. Mým osobním tipem je první díl první série Simpsonových, který má také správnou vánoční atmosféru.

Odpočet do Vánoc

Adventní kalendář jste rozdali dětem, popřípadě rovnou snědli celý, ale rádi byste si každý den do Vánoc odškrtnuli nějaké to políčko? Psát čárky na zeď ve stylu hollywoodských vězeňských trháků nedoporučujeme, lepší je si stáhnout aplikaci pro odpočet do Vánoc.

Doporučit můžeme Christmas Countdown od vývojářů Jupli. Na Google Play má výborné hodnocení a víc jak 1 milion stažení, takže jde o úspěšný počin. Přehledně vám ukazuje nejen kolik dní zbývá do Vánoc, ale rovnou kolik hodin, minut a sekund. Aplikace je komplet zdarma.

Jeden z nových vánočních filmů na Disney+ | Zdroj: Disney Plus / YouTube

Pohlednice Online

V moderním světě sice posíláme k Vánocům přání přes iMessage, Facebook Messenger, Instagram nebo WhatsApp, ti postarší třeba přes SMSky nebo e-mail. Není ale od věci poslat někomu i pohled, zvlášť když je to tak jednoduché.

V aplikaci Pohlednice Online si vlastní pohlednici nadesignujete, napíšete přání, vyplníte adresáta a podáte. Jednoduše přes displej mobilu. Také aplikace Pohlednice Online od České pošty je zdarma, platíte v ní ale za výrobu a podání pohlednic.

Pinterest

Posledním na našem seznamu je spíše takový bonusový tip. V aplikace Pinterest najdete tematické obrázky, shorty i delší videa pro inspiraci na vánoční oblečení, zdobení vánočního stromečku, styl balení dárků anebo třeba dekorace pro štědrovečerní tabuli. Pinterest se hodí mít po ruce i k mnoha jiným příležitostem, navíc je kompletně zadarmo.

Zdroj: Google Play, Disney, Pohlednice Online


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme