Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejlepší dámské chytré hodinky: které vybrat vaší drahé polovičce?

Jakub Fišer 28.09.2022

Zatímco klasické hodinky jsou na trhu již stovky let, chytré hodinky se do společnosti zatím teprve etablují. A nutno říct, že velmi dobře. Už dávno to ale není jen záležitost mužů, a to jen těch progresivních. Jaké jsou nejlepší chytré hodinky pro ženy?

Kapitoly článku

Chytré hodinky pro ženy by měly mít kvalitní konstrukci, dostatek “žensky laděných” funkcí a samozřejmě i vytříbený svěží design. Nemělo by jít o nudné černé hodinky, případně hodinky s kovovým řemínkem a gigantickou lunetou, jak jsme zvyklí u těch pánských.

Huawei Watch GT 3 Pro

Hlavním zástupcem typicky dámských chytrých hodinek jsou za poslední dobu nejnovější hodinky od Huawei. Watch GT 3 Pro v keramickém provedení přímo vybízí k nošení na ladné dámské ručce.

| Zdroj: Huawei Mobile / YouTube kanál

Kromě běžných sportů umí monitorovat třeba pilates nebo jógu a nechybí ani odhad příští menstruace nebo ovulace. Jenom jsou trochu těžší a stojí víc: skoro 9000 Kč s koženým řemínkem a 12 000 Kč s keramickým. Cena je včetně DPH.

Amazfit GTS 4 Mini

O možnost dopřát své partnerce chytré hodinky však nepřijdou ani ti šetřivější z vás. Nabízí se produkt čínské společnosti Amazfit, která patří pod rodinu výrobců Xiaomi. Model GTS 4 Mini v krásné růžové nabízí kvalitní hliníkové tělo, silikonový řemínek, dobře odladěný systém, výdrž až 15 dní a vodotěsnost do 50 metrů. A jejich cena vás ani nezruinuje, stojí 2500 Kč včetně daně.

| Zdroj: Amazfit Global / YouTube kanál

Apple Watch SE (2022)

Nejnovější odlehčené hodinky od Applu se vyznačují téměř všemi funkcemi z plnohodnotných hodinek Apple Watch, stojí ale o takřka polovinu méně. Nabízí perfektní zpracování z hliníku a silikonu, vodotěsnost, GPS, měření tepu, monitoring spánku, detekci pádů a samozřejmě i výpočet příštího menstruačního cyklu.

Apple Watch hodinky

Apple Watch s funkcí předpovědi příští ovulace | Zdroj: Apple / Watch SE (2022) press kit

Výhodou oproti ostatním je možnost bezkontaktně s nimi platit přes službu Apple Pay, ke spárování ale potřebujete jen a pouze iPhone. V menší 40mm verzi stojí necelých 8000 Kč.

Zdroj: Apple, Huawei


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud