Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejmenší a nejlehčí mobilní tiskárna účtenek

Pavel Trousil 24.09.2014

Firma Epson představila novou řadu mobilních tiskáren účtenek TM-P20. Tyto malé a lehké tiskárny jsou vhodné pro personál maloobchodních prodejen, pohostinství a jakýchkoli dalších podniků, které vyžadují mobilní tisk účtenek.

tmp-20-05-nahled

Nové tiskárny TM-P20 (TM-P20 BT a TM-P20 Wi-Fi) mají obě o polovinu menší velikost než předchozí model a přibližně o dvě třetiny nižší hmotnost. Nabízejí rychlý tisk a výdrž baterie až osm hodin (verze s Bluetooth) nebo šest hodin (verze s Wi-Fi). Mají certifikaci IP-54 pro odolnost vůči nárazům a vodě a jsou odolné vůči pádu z výšky do 150 cm.

tmp-20-03-nahled

Obě zařízení jsou vybavena inteligentní technologií ePOS společnosti Epson. Díky tomu mohou tyto tiskárny komunikovat s webovými prohlížeči a umožňují přímý tisk z jakéhokoli mobilního zařízení bez nutnosti instalovat či aktualizovat ovladače. Funkce jednoduchého nastavení navíc zajišťuje rychlé a bezproblémové připojení k síti Wi-Fi (pouze model TM-P20 Wi-Fi) bez nutnosti používat další hardware. Funkce NFC (Near Field Communication) pro bezdrátovou komunikaci na krátkou vzdálenost umožňuje mobilním zařízením a tabletům snadné spárování s tiskárnami. V případě zařízení bez funkce NFC je možné také párování na základě čárových kódů.

Oba modely jsou opatřeny také sponou na opasek pro snadné nošení a kolébkovou nabíječkou. Model TM-P20 Wi-Fi bude dostupný od listopadu 2014 a model TM-P20 BT od prosince 2014.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme