Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejmenší a nejtenčí notebook HP

redakce 02.08.2010

Společnost HP uvedla na trh nový profesionální notebook HP ProBook 5320m. Při váze 1,7 kg a šířce pouhých 2,35 cm je HP ProBook 5320m jedním z nejtenčích notebooků, které v současné době firma HP na trhu nabízí.

I když je HP ProBook 5320m zařazen do kategorie ultratenkých notebooků, dosahuje podle výrobce díky procesorům Intel Turbo Boost a technologii Hyper-Threading vysokého výkonu. Displej s vysokým rozlišením o rozměrech 33,8 cm (13,3”) a LED podsvícením zaručuje kvalitní obraz. Provedení z broušeného hliníku dává notebooku profesionální vzhled.
Pohodlné připojení na Internet umožňuje zabudovaná technologie Wi-Fi Certified WLAN, technologie bezdrátového připojení Bluetooth a ve vybraných konfiguracích i HP Mobile Broadband běžící na technologii Gobi.
K monitoru notebook připojíte pomocí analogového portu VGA, či digitálního rozhraní DisplayPort. Z volitelného příslušenství je k dispozici i externí optická mechanika a dokovací stanice, oboje připojitelné jako Plug&Play pomocí USB.
HP Probook 5320m také využívá funkci HP QuickLook, která zobrazí do několika sekund e-maily v Microsoft Office Outlook, kalendář, poznámky, či kontakty, a není tak nutné čekat na start operačního systému. Podobně mohou uživatelé díky softwaru HP QuickWeb poslouchat hudbu, prohlížet web, seznam schůzek, posílat e-maily či chatovat během několika sekund po zapnutí počítače.
HP ProBook 5320m využívá řadu Li-Pol baterií, které přispívají k tenkému designu. Navíc umí šetřit energií a díky tomu zvládne běžet v případě šestičlánkové baterie až 11 hodin.
HP ProBook 5320m je již na našem trhu dostupný a jeho konečná doporučená cena je 17 999 Kč bez DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme