Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Největší IT konference TechEd 2024 proběhne letos v Praze od 21. do 23. května

Promotion 22.04.2024
AD
Zdroj: TechEd

TechEd tradičně nabídne vystoupení předních odborníků české i slovenské IT scény a přehled o všem důležitém a zajímavém, co se v poslední době ve světě IT událo. Prostředí plné odborníků přinese diskuse s přednášejícími a další příležitosti pro networking. Hybridní podoba opět umožní účast po celé tři dny také na online streamu.

Podobně jako i v předchozích letech je konference tradičně určena pro široké spektrum IT profesionálů, od databázových specialistů, přes vývojáře, bezpečnostní odborníky, až vlastně pro všechny, kdo chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech. V letošním roce nabídne 45 přednášek pětadvaceti předních českých a slovenských IT odborníků a zkušených lektorů, a to v třídenním formátu.

AD Řečník na konferenci TechEd
Zdroj: TechEd

Se zajímavým tématy vystoupí celá řada předních IT expertů z různých oblastí. Účastníci se mohou například těšit na přednášky Petra Košce  "Co-management: Configuration Manageru a Intune, Novinky ve správě koncových zařízení - Configuration Manager a Intune, On-prem vs. cloud (Configuration Manager vs. Intune)", dále Jiřího Činčury "Co je nového v EF Core 8?, SIMD, vektorizace – co to znamená a jak na to v .NETu a Práce se stringy v .NET 8 a SearchValues", Miroslava Holce "Nový Blazor jako nástupce MVC, Novinky a tipy pro Minimal APIs" a Michala Altair Valáška "Developer keynote, aneb než nás všechny zahubí AI, Nebojte se otevřít konzervu, aneb o umělé inteligenci a přírodní hlouposti".
 

AD Předsálí konference TechEd s prezentacemi partnerů
Zdroj: TechEd

„Živé účasti na konferenci a setkání s přednášejícími odborníky i kolegy z oboru se jednoznačně nic nevyrovná, navíc účastníci mají možnost zúčastnit se TechEd party. GOPAS ale nabízí díky vlastní platformě plnohodnotný online TechEd. Zájemci tak mohou absolvovat celou konferenci buď live nebo komplet v on-line podobě, a navíc mají desetidenní přístup do archivu přednášek,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS.

Odborná konference TechEd 2024 proběhne ve dnech 21.-23. května v Premiere Cinemas Praha Hostivař. Aktuální informace o jejím programu, přednášejících a tématech postupně přibývají na oficiálních stránkách konference teched.cz. Partnery konference jsou Interway, Synology, ALSO Czech Republic. Technologickým partnerem KPCS, community partnery pak Microsoft a LLPA.

Zdroj: TechEd.cz
 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud