Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Norton nově i pro malé a domácí kanceláře

redakce 15.08.2011

Tým Norton společnosti Symantec představil speciální edice svých bezpečnostních produktů, které chrání malé a domácí kanceláře.

Nově lze produkty Norton zakoupit v licencích pro větší množství počítačů, takže jsou ideálním bezpečnostním řešením pro organizace, které si nemohou koupit velké podnikové řešení, ale přitom chtějí ochránit svá data a informace. Navíc v případě malé firmy únik dat nebo jiný úspěšný útok může ohrozit existenci celého podniku. Proto je oblast bezpečnosti v tomto segmentu velmi důležitá a organizace by neměly rizika spojená s počítačovou bezpečností podceňovat.

„Počítačová kriminalita je stále výnosnější obchod. Útočníci zlepšují své techniky a častěji než kdy dříve se zaměřují na přesně vytipované cíle. V případě cílených útoků jsou potom organizace bez špičkového bezpečnostního řešení snadnou obětí. Věřím, že nové multilicence uživatelé uvítají s nadšením a pomohou chránit to nejcennější ve firmách, informace a identity. Novinka může být zajímavou volbou například i pro školy, které mají jednu počítačovou třídu a hledají správné bezpečnostní řešení,“ říká Patrick Müller, Consumer Sales Account Manager.

Norton 360 verze 5.0

 

Komplexní a snadno použitelná ochrana pro váš počítač, vaši identitu a vaše soubory.
V minulém roce společnost Symantec detekovala 286 milionů odlišných hrozeb, což je v průměru 9 nových hrozeb každou vteřinu, které jsou zaměřené na spotřebitele, firemní i vládní počítače. Vzhledem k dramatickému narůstu hrozeb potřebují uživatelé nejsilnější komplexní ochranu identity, počítače a důležitých souborů, když jsou on-line a vyhledávají, nakupují, věnují se bankovnictví nebo si povídají s přáteli na sociálních sítích. Tým Norton společnosti Symantec proto představil komplexní bezpečnostní software Norton 360 verze 5.0, který nabídne ochranu bez vlivu na výkon počítače.

Norton Internet Security 2011 

 

Výkonná, rychlá ochrana. 65 % spotřebitelů na celém světě se stává obětí počítačové kriminality, a proto je nyní více než kdykoli dříve nutné vybrat nejúčinnější a nejkomplexnější dostupnou ochranu.  Součástí softwaru je i bezplatný nástroj Norton Power Eraser určený k agresivnímu vyhledávání a odstraňování falešných antivirových neboli „scarewarových“ aplikací. Podle nezávislého testu společnosti Dennis Labs se software Norton umístil na prvním místě v testech zjišťování hrozeb v podmínkách reálného světa a jako jediný (navíc ve druhém roce po sobě) dosáhl pozoruhodného 100% bodového hodnocení ochrany.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud