Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová akční kamera BenQ SP2 s dálkovým ovládáním na hodinkách

redakce 01.07.2014

Kamera nabízí záznam videa v rozlišení 1080p při 60 snímcích za sekundu, fotografování v režimu Time-Lapse, prodlouženou výdrž baterie, připojení přes Wi-Fi a velkou odolnost ve vodotěsném pouzdru standardu IPX8.

BenQ SP2 se od konkurenčních akčních kamer odlišuje zejména hodinkami s dálkovým ovládáním a režimem Live-View. Ty slouží k jejímu snadnému ovládání a uživatelům nabízí úplnou a přesnou kontrolu nad tím co kamera snímá. Navíc umožňují pořízení doprovodných snímků i během současného nahrávání videa ve vysokém rozlišení.

benq-sp2-multi-angle-nahled

Outdoorové nadšence a milovníky přírody potěší i funkce Time-Lapse. Jejím prostřednictvím lze zachytit přeměnu objektu, scény nebo jinou akci, např. pohyb oblaků, západ slunce či kvetení rostlin, v intervalu jednoho snímku za každých 1, 3, 5, 10, 30 nebo 60 vteřin, a automaticky je ukládat v podobě Full HD video záznamu, který je možné přehrát během několika sekund bez dalších postprodukčních úprav.

Důležitou vlastností u kamery pro cestování je nepřerušované fotografování a záznam videa. Akční kamera BenQ SP2 je proto vybavená 2260 mAh baterií, přinášející dvojnásobnou výdrž v porovnání s běžnou kamerou. V praxi tak lze na jedno nabití zachytit až 3 hodiny záznamu nebo 460 fotografií.

Mezi další zajímavé funkce BenQ SP2 patří volně dostupná mobilní aplikace s názvem „BenQ Action Cam App“ pro okamžité zobrazení snímků na mobilních zařízeních, Wi-Fi připojení pro vzdálený záznam nebo stahování a vodotěsné pouzdro kategorie IPX8, umožňující ponor až do hloubky 60 m.

BenQ SP2 je včetně bohatého příslušenství dostupná již nyní na trhu za doporučenou koncovou cenu 8 990 Kč s DPH pro Českou republiku a za 324 euro s DPH na Slovensku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme