Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová Asha s Wi-Fi a dual SIM

redakce 13.02.2013

Nejnovější přírůstek do rodiny chytrých telefonů, Nokia Asha 310, v sobě kombinuje možnost nezávislého využití dvou SIM, připojení k internetu přes Wi-Fi a dlouhou výdrž akumulátoru.

S technologií Easy Swap Dual SIM mohou uživatelé využívat na chytrém telefonu Nokia Asha 310 externí slot pro vložení sekundární SIM karty, zatímco primární SIM karta je uložena ve slotu pod baterií. Uživatel může přepínat mezi SIM kartami pro osobní nebo pracovní potřebu bez nutnosti vypínat telefon. SIM kartu je možné vyměnit i za chodu telefonu, uživatel tak může využívat SIM kartu vždy podle nejvýhodnějšího tarifu. Nokia Easy Swap Dual SIM umožňuje přiřadit a uložit unikátní profily až pro pět SIM karet. Jednoduše lze určit, která SIM karta bude určena pro zprávy, která pro volání a která pro data.

Díky přítomnosti Wi-Fi v zařízení Nokia Asha 310 roste užitečnost aplikací předinstalovaných v telefonu, včetně například i prohlížeče Nokia Xpress Browser, který komprimuje přenášená data až o 90 % a zrychluje tak načítání webů. K dispozici je celkem více než 125 tisíc aplikací, včetně například i map, které lze využívat i off-line.

Lehký telefon s očekávanou cenou do 3 000 Kč slibuje až 17 hodin hovoru nebo 25 dní v pohotovostním režimu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud