Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová generace all-in-one počítačů

redakce 27.08.2010

Společnost Lenovo představila první firemní 23palcový all-in-one (AIO) desktop ThinkCentre M90z, který kombinuje vysoký výkon s designem. Tento model rozšiřuje řadu firemních počítačů typu „vše v jednom“, uvedenou v červnu modelem ThinkCentre A70z.

23palcový ThinkCentre M90z je osazen procesy Intel Core i5 a i3 a DDR3 paměťmi. Pevný disk má kapacitu až 500 GB, dostatečný grafický výkon pro kancelářské aplikace poskytuje integrovaná grafická karta Intel HD Graphics. All-in-one počítač je dále vybaven DVD mechanikou a připojením k Ethernetu či volitelným rozhraním WiFi nebo Bluetooth.
Prostorově úsporný a štíhlý ThinkCentre M90z se dá díky svému provedení postavit na stůl nebo pomocí prodlouženého ramena pověsit na zeď. Své uplatnění tak najde nejen ve firemních kancelářích, ale i v konferenčních místnostech.
ThinkCentre M90z podporuje také webové konference. Počítač je vybaven webovou kamerkou a směrovým mikrofonem. Počítač je také vybaven technologií Lenovo ThinkVantage, podporuje Intel vPro a Lenovo Hardware Password Manager pro šifrování pevných disků. Pro případný upgrade tohoto modelu pak stačí jen snadno odejmout zadní kryt.
All-in-One počítač ThinkCentre M90z je v prodeji za cenu začínající na 22 290 Kč bez DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme