Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová generace YOGA tabletů

Pavel Trousil 10.12.2015

Lenovo rozšířilo portfolio tabletů YOGA o novou generaci Tab 3 v 8 a 10palcovém provedení. Nové modely si zachovaly charakteristický vícerežimový design a zároveň přináší inovativní prvky, jako například technologii AnyPen nebo otočný fotoaparát.

Oba modely z nové generace tabletů YOGA přicházejí se známými čtyřmi režimy použití: Podrž, Postav, Polož a Pověs a mají vylepšeným stojánkem, který dává tabletu větší stabilitu. Jsou vybaveny výkonným hardwarem a baterií s výdrží až 20 hodin.

8palcový nebo 10palcový displej nových tabletů je založen na technologii IPS a má HD rozlišení. Zážitek ze sledovaných filmů nebo her podpoří dva zabudované JBL reproduktory s technologií virtuálního prostorového ozvučení Dolby Atmos. Dostatečný výkon pro přehrávání multimédií, hry či práci přináší tabletům kombinace čtyřjádrového procesoru spolu s 1 GB RAM a nejnovější verzí operačního systému Android.

lenovo-yoga-tab-3-8palcovy-nahled

Tablety Lenovo YOGA Tab 3 disponují také 8Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením. Hlavní předností tohoto fotoaparátu je možnost otočení až o 180 stupňů. Díky vnitřnímu slotu na micro SIM kartu mohou uživatelé s modelem podporujícím LTE připojení v případě potřeby s tabletem také telefonovat. Pro pohodlnější práci bez nutnosti používat speciální stylus ocení uživatelé technologii AnyPen. Ta umožňuje oběma modelům Lenovo YOGA Tab 3 ovládat obrazovku tabletu kromě prstů také jakýmkoliv vodivým předmětem, jako je například pero či tužka.

 Tablety YOGA Tab 3 v 8palcovém a 10palcovém provedení jsou na českém trhu dostupné za cenu od 4 999 Kč, respektive 5 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud