Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová herní Logitech G Pro

Pavel Trousil 16.08.2016

Logitech má v nabídce novou herní myš G Pro Gaming Mouse, která byla navržena pro hráče eSports, je osazena přesným optickým snímačem pohybu, má systém odpružení tlačítek, vestavěnou paměť a odolný design. 

Optický senzor myši PMW3366 nabízí rozlišení 200 – 12 000 DPI a poskytuje přesnost sledování pohybu a konzistentní odezvu. Systém odpružení tlačítek pomocí kovové pružiny u herní myši Logitech G Pro zvyšuje konzistentnost stisku levého a pravého tlačítka myši a snižuje sílu potřebnou na kliknutí. Povrch herní myši Logitech G Pro je ošetřen potahem, který vylepšuje odolnost a úchop, zatímco levé i pravé tlačítko bylo testováno, že vydrží 20 milionů kliknutí – což odpovídá stavu, kdy profesionální hráč trénuje dva roky 10 hodin denně.

Interní paměť zajišťuje funkčnost bez potíží s ovladači na soutěžních počítačích. Myš umožňuje uložit si nastavení DPI, přiřazení tlačítek a konfiguraci podsvícení do paměti vestavěné přímo v myši – o vše se postará obslužná aplikace Logitech Gaming Software. Herní myš Logitech G Pro bude v České republice k dostání od září 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 2 190 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud