Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová kapesní dobíjecí stanice od Varty

redakce 05.04.2012

Varta V-Man Zero funguje jako mobilní zdroj energie pro mobilní zařízení napájená pomocí mikro a mini USB portu a pro krabičky od Applu. Oproti staršímu V-Man Power Pack je levnější a lehčí, ale bohužel má i nižší kapacitu.

V-Man Zero je možné nabít jednoduše nejen z počítače, ale také např. nabíječkou pro váš mobilní telefon. Nabíjení probíhá prostřednictvím microUSB konektoru. Pro nabíjení ostatních zařízení pak slouží klasický USB port, na který je možné připojit jednu ze tří dodávaných redukcí (microUSB, miniUSB a Apple), ale pokud má váš telefon proprietární konektor, který se je na druhém konci opatřen klasickou USB zdířkou, můžete jej nabít také, jen musíte vlastnit příslušný kabel. Spektrum produktů, které tak V-Man Zero nabije, sahá od mobilních telefonů, po MP3 přehrávače či GPS navigace a prakticky všechna USB zařízení včetně drobných USB hraček, jako jsou větráčky, lampičky atd.

Varta V-Man Zero obsahuje integrovaný Li-Ion akumulátor s kapacitou 800 mAh a do plné kapacity jej lze nabít během dvou hodin. Nabití akumulátoru si můžete kdykoliv zkontrolovat pomocí integrovaných LED diod. Hmotnost 44 g a rozměry 80 x 46 x 18 mm umožňují jeho pohodlné přenášení i v kapse od košile. Cena je stanovena na 599 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud