Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové funkce a obsah pro televize

redakce 09.01.2012

Společnost LG Electronics představuje na výstavě CES v americkém Las Vegas nové možnosti televizorů LG Smart TV. Ty nyní nabízí několik set aplikací zdarma a nové dálkové ovládání Magic Remote Control, se kterým je ovládání televizoru jednoduché.

Nové televizory LG CINEMA 3D Smart TV mají uživatelům nabídnout komplexní centrum digitální zábavy. O tom svědčí několik set aplikací, které si mohou uživatelé do televizoru nainstalovat zdarma a vše je navíc zastřešeno jednoduchým ovládáním díky novému dálkovému ovladači Magic Remote Control.
Společnost LG připravila pro vývojáře aplikací funkční systém. Během několika měsíců se tak objevilo přes 1 000 nových aplikací, které umožní přehrávat filmy z internetu, sledovat speciální televizní programy a přistupovat na sociální sítě. I když počet funkcí rychle roste a ovládání je jednodušší. Může za to nové dálkové ovládání Magic Remote Control. Díky rozpoznávání řeči je možné diktovat text, nebo televizor ovládat hlasovými příkazy. Kolečkem lze rolovat v menu i aplikacích stejně jednoduše, jako kdybyste měli počítačovou myš. A ovládání gesty je také jednoduché - pro rychlý výběr položek v menu pak stačí ovladač namířit na konkrétní tlačítko na obrazovce.
Nové LG CINEMA 3D Smart TV nabízí ještě lepší možnosti připojení. Jednou z nich je technologie Intel Wireless Display (WiDi), díky které můžete připojit svůj počítač nebo notebook zcela bez kabelů. Díky inteligentnímu sdílení Smart Share Plus umí televizor přehrávat multimédia (fotografie, filmy, hudbu), která máte uložená v počítači, na tabletu, mobilním telefonu nebo síťovém disku. Smart Share Plus ale nefunguje jen jedním směrem – televizor umí streamovat televizní vysílání zpět do sítě – i bezdrátově. Díky tomu můžete na podporovaném zařízení vidět přehrávaný obsah v televizi.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud