Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové iPhony 6 a kryty Case-Mate v Česku

redakce 13.10.2014

Společnost Indaput začala jako jedna z prvních prodávat v České republice telefony iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Kromě toho nabízí pro nové modely i širokou nabídku krytů značky Case-Mate. 

Žhavé novinky od společnosti Apple seženete za 20 718 Kč s DPH (iPhone 6 16 GB), resp. za 22 899 Kč s DPH (iPhone 6 Plus 16 GB). Indaput začal zároveň s telefony iPhone šesté generace nabízet i první dvacítku stylových i ultraodolných pouzder značky Case-Mate pro iPhone 6. Novinky si můžete prohlédnout a zakoupit v kamenné prodejně Indaput v centru Prahy nebo v e-shopu www.indaput.cz.

Oproti cenám běžným v Česku kopíruje nabídka v obchodě Indaput ceny běžné v internetovém obchodě apple.de.

Case-Mate Stand folio Black 4,7"

cmi-stand-folio-iphone-6-brabus-black-black-grey-cm031405-8-nahled

Tenké pouzdro z řady Slim od Case-Mate kombinuje elegantní styl a funkčnost, a přitom ochrání váš telefon ze všech stran. Stand Folio vypadá jako peněženka a kromě vašeho nového iPhonu do něj schováte třeba i občanku nebo kreditní kartu. Vnitřní strana z mikrovlákna ochrání displej před škrábanci. Praktická konstrukce pouzdra jej umožňuje použít i jako stojánek pro sledování fotek a videí. Cena tohoto modelu je 799 Kč s DPH. 

Case-Mate Premium Brilliance Case 4,7"

Dvoudílné prémiové pouzdro z řady Brilliance je zhotoveno u výběrových materiálů. Tento model je učen především ženám, které si potrpí na eleganci a styl. Blyštivou zadní část vyplňují pečlivě vybírané krystaly Swarowski různých barevných odstínů. Nehrozí však jejich loupání ani zanechávání třpytek. Kryt Brilliance z vašeho iPhonu vytvoří nepřehlédnutelný módní doplněk. Cena modelu je 1299 Kč s DPH.

brilliance-1-cm030837-nahled

Case-Mate Caliber Tough Case Blk/GND 4,7"

Pouzdro Caliber Tough Case je určeno pro ty, kteří chtějí, aby jejich iPhone byl opravdu v bezpečí. Dvoudílný kryt je vyroben z kompozitního plastu vyvinutého americkou armádou, který je mimořádně pevný a tenký, ale zároveň nečekaně lehký. Zadní strana je navíc zpevněna kevlarovým povrchem, aby odolala i velkým nárazům nebo pádům. Cena pouzdra je 899 Kč s DPH.

cmi-caliber-iphone-6-brabus-black-army-green-cm031531-8-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme