Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové LED tiskárny od Epsonu

redakce 07.11.2012

Epson uvádí na trh novou řadu LED tiskáren WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW. Za rozumnou pořizovací cenu nabízejí oboustranný tisk, síťové připojení, měsíční zátěž až 30 000 stran A4 a rychlost tisku až 30 str./min. Jejich tiskové náklady se nedostanou pod 0,75 Kč za stránku.

 

 

 

Oba modely patří mezi jednoúčelové tiskárny, přičemž AL-M200DW nabízí možnost bezdrátového připojení v kanceláři. Tiskárny lze prostřednictvím připojení k síti sdílet v rámci malých pracovních skupin. Díky kompaktní velikosti a vysouvacímu zásobníku papíru je lze rovněž snadno umístit na stůl. Výhodou je podpora aplikace Epson iPrint, která umožňuje bezdrátový tisk ze smartphonů a tabletů.

Každý z modelů WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW využívá snadno vyměnitelné černobílé zásobníky toneru. Vzhledem k uživatelsky přívětivému provedení stačí zásobník toneru vložit do slotu a otočit jím. Modely WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW budou dostupné od listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 5 610 Kč a 6 745 Kč (AL-M200DW).

Epson zatím na svých lokálních stránkách neuvádí cenu tonerových kartridží, pokud se ale budou prodávat za stejné peníze jako v Německu, bude se cena za jednu stranu A4 s 5% pokrytím pohybovat okolo 87 haléřů (při nákupu dvou tonerových kartridží najednou), nebo okolo 1,01 Kč za stránku při nákupu jednoho nového toneru. Pokud prázdné tonery vrátíte Epsonku k recyklaci a koupíte dvě recyklované kartridže, vyjde vás stránka na 0,75 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud