Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové monitory Acer pro vícefunkční využití

Pavel Trousil 20.03.2014

Společnost Acer představila novou řadu monitorů řady B6 s vysokým rozlišením a řešením Ergostand. Monitory Acer řady B6 jsou dodávány s 27“ nebo 29" displejem s vysokým rozlišením, dynamickým kontrastním poměrem 100 000 000 : 1 a krátkou dobou odezvy. 

Nový 27” monitor B6 s rozlišením 2560×1440 pixelů (1440p) má o 80 % více pixelů než standardní displej s plným vysokým rozlišením. Větší 29“ monitor B6 s rozlišením 2560×1080 a poměrem stran 21:9 je vhodný především pro multitasking a práci s několika aplikacemi současně.

Monitory řady B6 jsou vybaveny technologií Acer eColor Management a progresívním nastavením barev v šesti osách pro optimalizaci věrného a přesného podání barev. Technologie IPS zaručuje živý obraz bez zkreslení barev v celém rozsahu pozorovacího úhlu 178°. Pohodlnější sledování displeje v zajišťuje technologie Acer ComfyView, která potlačuje odraz světla.

Monitor Acer B6 je možné nastavit do optimální polohy volbou sklonu a výšky, otáčením do stran anebo na výšku. Rovněž ho lze upevnit na zeď držákem VESA.

acer-b296cl-display-multiple-view-nahled Monitory řady Acer B6 jsou navrženy pro intenzivní každodenní používání. Jsou určeny především pro profesionální uživatele, kteří vyžadují pohodlí, věrné barvy, ostrý obraz a snadné otáčení na šířku při prohlížení více stránek současně anebo na výšku (pouze 29" model) při čtení obsahu webových stránek s velkým množstvím informací. Monitor vybavený mnoha porty včetně HDMI, DVI, USB3.0 a DisplayPort. Volitelné provedení se dvěma reproduktory představuje multimediální řešení do kanceláře i do domácnosti.

acer-b296cl-display-multistream-nahled

K monitoru řady B6 lze rovněž připojit dvě zařízení a na displeji sledovat dva obrazy současně. Technologie Acer Multi-Stream umožňuje sledovat obsah na několika monitorech, které jsou připojeny kabelem k videorozbočovači nebo zapojeny sériově prostřednictvím rozhraní DisplayPort. Provedení ZeroFrame dodává monitoru B296HCL jednolitý vzhled bez viditelného rámečku.

Monitory Acer B276HUL je prodáván za doporučenou cenu 13 590 Kč a B296HCL je prodáván za doporučenou cenu 12 490 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud