Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové monitory Philips budou na IFA

Pavel Trousil 03.09.2014

Nový SoftBlue model s anti blue-light technologií, 32“ a 40“ UltraClear 4K monitor, herní monitor G-SYNC s 144Hz obnovovací frekvencí a mnoho dalších novinek bude Philips vystavovat na IFA 2014.

Společnost MMD představí na veletrhu IFA 2014, který se uskuteční v Berlíně od 5. do 10. září, řadu novinek a inovací. Ty potěší především všechny uživatele monitorů, kteří s nimi pracují v zaměstnání i doma.

Philips zde například představí nový panel SoftBlue, který podle výrobce snižuje únavu očí a to tak, že odstraňuje emise modrého světla ve škodlivých vlnových délkách. Na rozdíl od softwarového řešení využívá SoftBlue displej novou technologii, která posunuje vrchol modrého světla ze 450 nm na 460 nm, aniž by se změnilo podání barev nebo jas.

philips-241p6-softblue-nahled

Další novinkou, která se zaměřuje na poskytování ostřejšího a oči neunavujícího zážitku, představuje monitor 4K Ultra High Definition, který nabízí čtyřikrát více pixelů na palec než Full HD displej a přináší čtyřikrát větší ostrost. Na veletrhu IFA 2014 budou představeny dva nové modely s tímto rozlišením – 32palcový a 40palcový. Větší monitory nabídnou více pracovního prostoru a zobrazení detailů při hraní her, sledování filmů, ale i při práci s náročnými kancelářskými aplikacemi.

philips-bdm4065uc-40inch-4k-nahled

 

Pro hraní

MMD připravilo pro hráče herní monitor 272G5DYEB s technologií G-SYNC. Díky obnovovací frekvenci 144 Hz tento 27palcový monitor poskytuje velice plynulý obraz a zobrazuje i ty snímky, které displeje se standardní obnovovací frekvencí přeskakují. Při 144 Hz se zobrazovaný obsah obnovuje téměř 2,5krát rychleji než u běžných monitorů a hráči mohou ocenit bleskovou odezvu.

Pro práci

V Berlíně se dále poprvé představí nový 27palcový monitor Philips 272P4A s technologií Adobe RGB, který vznikl ve spolupráci s grafiky. Díky rozlišení Quad HD (QHD) 2560×1440 pixelů monitor zobrazuje detaily, což ocení zejména uživatelé aplikací, které potřebují precizní zobrazení. Uživatelé se mohou spolehnout i na konzistentní podání barev na každém zařízení.

philips-272p4apjkhb-adobe-rgb-nahled

Výkon a vzhled

Technologie a výkon nic neubírají na vzhledu monitorů –dokazuje to 27palcový model 275C5. Vedle bílého povrchu se nový monitor může pochlubit Bluetooth připojením a podporou technologie Miracast. Se dvěma výkonnými 7W reproduktory můžete nový monitor 275C5 využít i při poslechu hudby doma v obývacím pokoji.

Nelze opomenout ani Smart All-in-one dotykové monitory – samostatná multimediální zařízení, díky kterým ožívá svět Androidu na velké obrazovce – a nový 21:9 Panoramatický Ultra Wide Screen model s rozlišením 3440×1440 pixelů pro náročný multitasking a datové aplikace.

Návštěvníci veletrhu IFA 2014 naleznou stánek Philips v hale 22. Na jednom místě budou mít příležitost seznámit se se všemi uvedenými novinkami.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme