Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové Portégé a Tecry od Toshiby

redakce 13.07.2012

Společnost Toshiba představila nové modely řady R900, která zahrnuje moderní štíhlé a lehké notebooky určené hlavně pro profesionály. Konkrétně jde o 13,3“ model Portégé R930 a 14,0“, resp. 15,6“ notebooky Tecra R940 a Tecra R950. Budou v prodeji od 3. čtvrtletí.

 

Profesionální uživatelé, kteří používají notebook jako pracovní nástroj v kanceláři i na cestách, potřebují hlavně spolehlivost, výkon, praktičnost a lehkou konstrukci. Právě těmito vlastnostmi jsou high-endové Toshiby známé.

Notebook Portégé R930: pro ty, kdo často cestují

Portégé R930 s hmotností 1,5 kg je ideálním řešením pro cestovatele. Díky použitému systému vzduchového chlazení může R930 využít možnosti 3. generace plnohodnotných mobilních procesorů Intel Core (Ivy Bridge). Notebooky tak mají dostatečný výkon k provozu všech podnikových aplikací. Toshiba R930 obsahuje také řadu užitečných funkcí pro mobilní obchodní využití. K nim patří například design odolný proti nárazům (hořčíkové šasi s velmi pružnou strukturou) a klávesnice odolná proti polití. Navzdory tenkému designu obsahuje všechny náležitosti pro snadné připojení, kompletní sadu základních portů, dokovací konektor a volitelně mobilní širokopásmové připojení. Kromě toho obsahuje Portégé R930 vestavěnou optickou mechaniku a vysokokapacitní baterii, která umožňuje podle výrobce používat bez nabití notebook až 9 hodin.

Tecra R940 a R950: hlavně do kanceláře

Tecra R940 s displejem o úhlopříčce 35,6 cm (14,0"") a Tecra R950 (39,6 cm, 15,6"") nabízí vyváženou kombinaci produktivity, využitelnosti a mobility. Oba modely nabízejí řadu připojení a disponují všemi důležitými porty a rozhraními, včetně USB 3.0, rozhraní DisplayPort a gigabitového ethernetu. Port pro připojení dokovací stanice umožňuje snadné připojení k množství dalších externích zařízení. K tomu Toshiba přidává ještě dlouhou životnost baterie, antireflexní obrazovku, klávesnici plné velikosti a velký touchpad s podporou vícedotykového ovládání. Notebooky R940 a R950 se výborně hodí pro občasné cestování. V kombinaci s pevným a odolným krytem s vysokou tuhostí poskytují tyto stylové a odolné notebooky vyváženost robustnosti, spolehlivosti a hmotnosti.

Řada R900: testována na výdrž

Trvanlivost, spolehlivost, bezpečnost dat a snadnou správu kladou firemní zákazníci na první místo. Výdrž a spolehlivost řady R900 prověřil nezávislý německý zkušební ústav TÜV Rheinland testem “Highly Accelerated Life Tests (HALT)”. IT oddělení firem ocení pokročilé řídicí funkce notebooků pro potřeby centrálně spravované infrastruktury a pohodlné vzdálené správy. Firemní bezpečnostní politiku podtrhuje vysoká úroveň zabezpečení aplikací, včetně automatického šifrování dat, funkce Intel AMT, která chrání data proti krádeži v kombinaci s TPM a přihlášením pomocí čtečky otisků prstů.

Série R900: pokročilé možnosti připojení

Přístup k sítím, propojení periferií a synchronizace s chytrými telefony hrají v pracovním životě stále důležitější roli. Notebooky řady R900 jsou vybaveny širokou paletou rozhraní a portů pro velmi rychlé přenosy dat, včetně USB 3.0, Bluetooth 4.0, vysokorychlostní technologie bezdrátové sítě, volitelného mobilního širokopásmového připojení a gigabitové LAN. Dokovací port pro vysokorychlostní ​​Port Replicator II navíc umožňuje jedním krokem snadno připojit mnoho periferií, jako jsou například displeje nebo pevné disky pro zálohování.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud