Přejít k hlavnímu obsahu

Novinku HONOR Band 6 si zamiluje každý fitness nadšenec

redakce 30.04.2021

Na český trh přichází novinka od společnosti HONOR – fitness tracker HONOR Band 6, který bude ideálním parťákem pro všechny milovníky fitness a aktivního životního stylu.

Ti ocení především měření každodenní aktivity a základních zdravotních funkcí. Náramek se pyšní také až 14denní výdrží baterie a 1,47palcovým AMOLED displejem. Uživatele, kteří si potrpí na stylový vzhled, nadchne také svým elegantním designem, který podtrhuje jemný silikonový pásek. K dostání je ve třech barevných provedeních – růžové, černé a šedé za příznivou cenu 1299 Kč.

Bezkonkurenční velikost displeje i vynikající výdrž baterie

Fitness tracker HONOR Band 6 se chlubí velkým 1,47palcovým AMOLED dotykovým displejem, který má přibližně 2,5krát více pixelů než přechozí generace. Jeho vzhled podtrhuje moderní design spolu se silikonovým páskem. Náramek je pohodlný a lehký i při celodenním nošení. Dostupný je ve třech barevných provedeních – Meteorite Black, Sandstone Grey a Coral Pink, proto výborně podtrhne váš outfit. HONOR Band 6 vám umožní vyjádřit svou náladu a styl přizpůsobením vzhledu ciferníku. Na výběr máte z širokého portfolia designů nebo můžete zvolit vlastní fotografii z alba telefonu.

Pro maximalizaci pohodlí a efektivity je náramek HONOR Band 6 vybaven pestrou nabídkou funkcí. Můžete přijímat oznámení o příchozích hovorech a zprávách, přehrávat hudbu nebo dálkově ovládat fotoaparát v telefonu. Automatické je i neustálé monitorování tepu, spánku nebo hladiny kyslíku v krvi. Ženy jistě ocení také monitoring menstruačního cyklu. Podobně jako většina zařízení značky HONOR se i tento náramek pyšní velmi dobrou výdrží baterie, která dosahuje až 14 dní na jedno nabití. HONOR Band 6 se také může pochlubit magnetickým rychlonabíjením. Za 10 minut vašeho parťáka nabijete na další 3 dny používání.

Moderní asistent pro fitnesáky i fitnesačky

HONOR Band 6 je moderní fitness náramek, který podporuje 10 tréninkových režimů včetně běhu, cyklistky, veslování či pěší turistiky. Díky voděodolnosti až do 5 ATM můžete očekávat precizní změření vašeho výkonu i při cvičení ve vodě. Ve všech režimech cvičení náramek monitoruje srdeční frekvenci, spálené kalorie, vzdálenost a tempo. HONOR Band 6 vám dokonce vypočítá zóny srdečního tepu a určití ideální tepovou frekvenci pro spalování tuků a zlepšení vytrvalosti.

honor-band-6-technicke-specifikace

Více informací naleznete na: www.hihonor.cz

Technické specifikace HONOR Band 6 

Displej

1,47palcový AMOLED s 2,48krát více pixely než poslední generace

Full-screen dotykový displej

194 x 386 pixelů při 282 PPI

Design

Elegantní design se silikonovým páskem a zvýrazněným logem na straně

Voděodolnost

5 ATM

Baterie

Až 14 dní na jedno nabití s rychlým nabíjením

Monitorování zdraví

SpO2 Monitor: měří hladinu kyslíku v krvi

TruSeen: monitoring srdečního tepu

TruSleep: monitoring spánku

Monitor stresu 24/7

Monitor ženského cyklu

Chytrý asistent

Dálkové ovládání pro pořízení fotografie

Notifikace zpráv a hovorů z telefonu

Přehrávání hudby

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme