Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový Lenovo YOGA Tablet 2

redakce 15.10.2014

Lenovo rozšiřuje svoji populární řadu YOGA tabletů o nové modely se systémem Windows dostupné v 8palcové a 10palcové velikosti.

Lenovo také nabízí modely se systémem Android v 8palcovém a 10palcovém provedení spolu s novým 13palcovým YOGA Tablet 2 Pro, který se může pochlubit tím, že je možné jej využít jako projektor.

S funkcemi, jako je nový režim Pověs, a vylepšeným stojánkem tyto tablety umožní spotřebitelům dělat prakticky cokoliv. S podmanivým zvukem, kamerou s vysokým rozlišením, procesory Intel Atom a vysokorychlostní Wi-Fi podporovanou modemem Intel XMM 7160 a s volitelným 4G jsou pro dnešní mobilní životní styl přímo předurčeny.

yoga-tablet-2-nahled

Neomezená všestrannost

Nový YOGA Tablet 2 v sobě ukrývá technologie, které se přizpůsobují intuitivním a zábavným způsobem svému uživateli. Tenké a lehké tablety poskytují novou úroveň flexibility počínaje novým režimem Pověs, který jim umožní pověsit své zařízení všude tam, kde uznají za vhodné. Uživatelé mohou využívat samozřejmě i tři původní režimy – Podrž, PoložPostav. V reakci na požadavky zákazníků společnost Lenovo také vylepšila stojánek v režimu Postav pro větší stabilitu při používání funkce 10bodového multidotykového displeje.

Kromě designu tabletu byly vylepšeny i jeho výkonnostní specifikace. Procesor Intel Atom podporuje rozšířené funkce zvuku a kamery včetně duálních předních reproduktorů s téměř filmovým Dolby Audio a Wolfson Master HiFi pro čistý zvuk spolu se zadní 8MP kamerou. Tablety také upoutají celou řadou užitečných funkcí pro připojení včetně dvoupásmového Wi-Fi a microUSB s OTG připojením, které například umožňuje uživatelům nabíjet jejich telefon (vyžaduje samostatný kabel). Uživatelé se mohou také těšit z dlouhé výdrže na baterii, což jim umožní zůstat déle mobilní v některém ze čtyř režimů.

Tablet, který se vám přizpůsobí

YOGA Tablet 2 je dostupný ve třech velikostech displeje a se dvěma operačními systémy, takže si uživatelé mohou vybrat model, který nejvíce vyhovuje jejich přáním a potřebám. Pro ty, kteří preferují systém Windows, nabízí společnost 8 a 10palcové modely Lenovo YOGA Tablet 2 s Windows v barvě ebenová čerň s předem nainstalovanou sadou Microsoft Office 365 s ročním předplatným. Oba dva mají Office a volitelně 4G (LTE ). 10palcový model s Windows je dodáván s BT klávesnicí sloužící také jako stylový kryt tabletu.

Pro uživatele preferující systém Android nabízí společnost Lenovo YOGA 2 Tablet v barvě platiny ve velikosti 8 a 10 palců, stejně jako nový 13palcový YOGA Tablet 2 Pro běžící na systému Android KitKat 4.4. Tyto modely nabízejí volitelnou 4G technologii pro připojení prakticky odkudkoliv. Tablety rovněž přicházejí s aplikacemi Lenovo Premium Apps umožňujícími uživatelům snadno sdílet, synchronizovat a chránit cenné informace ve svém tabletu. SHAREit sdílí informace okamžitě mezi více zařízeními bez síťových poplatků a SYNCit pak zálohuje a obnovuje kontakty, SMS zprávy a záznamy o hovorech.

Cena a dostupnost

8 a 10palcové modely YOGA Tablet 2 se systémem Android jsou k dostání za cenu od 4 958 Kč bez DPH, resp. od 6 611 Kč bez DPH. Modely s operačním systémem Windows ještě nejsou k dispozici.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme