Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový podnikový tablet

redakce 10.12.2012

HP EliteBook Revolve je přizpůsobitelný model přenosného počítače, který je určený do firemního prostředí. Toto zařízení je vybavené dotykovým displejem s flexibilním natáčením obrazu (funkce Pivot) a lze jej využít jako notebook i jako tablet.

Tento tablet byl navržen pro podnikové a korporátní zákazníky, kteří potřebují skloubit požadavky na tenký notebook s možnostmi dotykového tabletu. Výkon zajišťuje nejnovější třetí generace procesoru Intel Core . HP rovněž představilo nový doplněk - HP Multi-Tablet Charging Module - který zajistí rychlé a snadné nabíjení až deseti tabletů při použití jediné elektrické zásuvky.

Díky dotykovému displeji s možností natočení mohou uživatelé sdílet svou práci s jinými kolegy, případně displej přiklopit a používat zařízení jako ultramobilní tablet. Tablet je vybaven operačním systémem Windows 7 Pro nebo Windows 8 Pro, má 11,6ʺ HD displej a váží 1,4 kg.

Orientace displeje se automaticky mění, stejně jako jeho jas a další parametry v závislosti na aktuálním natočení a umístění displeje. Zařízení má také 720p HD4 kameru, duální mikrofon a DTS zvuk. K dispozici je 3G WWAN modem, porty USB 3.0, DisplayPort a technologie NFC.

Stejně jako všechny ostatní modely řady HP EliteBooks nabízí i HP Revolve sbírku funkcí, které vyžadují správci IT pro nasazení a hromadnou správu zařízení v podnikovém prostředí. Jedná se především o podnikové IT nástroje, kam patří například Active Directory, připojení k doméně, podpora PXE bootování či řada HP nástrojů pro správu klientů, s jejichž pomocí lze tablet bezpečně zařadit do podnikové sítě a efektivně jej spravovat.

Tablet HP EliteBook Revolve by měl být dostupný v zemích regionu EMEA během března 2013. Cena dosud nebyla stanovena. Prodej modulu HP Multi-Tablet Charging Module by měl být zahájen v zemích regionu EMEA od března 2013 za předpokládanou doporučenou cenu 499 EUR.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme