Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový smartphone s podporou LTE

redakce 13.12.2012

Rychlé LTE připojení, podpora NFC, vynikající fotoaparát a zvuk – to jsou podle výrobce hlavní znaky nového modelu SV z řady One.

Společnost HTC představila nejnovější přírůstek z modelové řady One – HTC One SV. Novinka v sobě spojuje superrychlé 4G LTE připojení, vynikající fotoaparát a zvuk a charakteristický design. Smartphone je založen na operačním systému Android Ice Cream Sandwich a uživatelském prostředí HTC Sense 4.

Díky dvoujádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon S4 1,2 GHz a plnému využití nejnovější technologie mobilních sítí dosahuje podle výrobce HTC One SV mimořádného výkonu. Umožňuje streamování videa ve vysoké kvalitě, hraní náročných her a bezproblémový chod většího počtu aplikací najednou.

Integrované služby Dropbox a SkyDrive spolu s Micro SD paměťovou kartou rozšiřují interní paměť HTC One SV až o 32 GB.  Díky nejnovější bezdrátové technologii NFC a funkci Android Beam lze sdílet soubory a složky přiložením telefonu k dalšímu přístroji vybavenému čipem NFC.

HTC One SV má totožný fotoaparát s tím, který byl použit u předchozích telefonů řady One. Hlavní pětimegapixelový f/2.0 fotoaparát umístěný na zadní straně telefonu a disponující osvětlením, možností panoramatických snímků nebo natáčením 1080p videa v HD doplňuje fotoaparát 1,6 Mpx  f/2.2 na přední straně telefonu. Ten je rovněž osvětlený.

Systém zvuku Beats Audio poskytuje telefonu HTC One SV skvělou kvalitu zvuku nejen při poslechu hudby, ale i při hraní her a přehrávání videa. Model HTC One SV je věrný designovému směru telefonů HTC. Jeho 4,3 palcový super LCD-2touch displej je zasazený do polykarbonového těla, které je pevné, ale i přesto měkké na dotek. Na výběr jsou různá barevná provedení – azurově modrá nebo ledovcově bílá.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud