Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 přináší nové tarify pro mobilní surfování

redakce 25.06.2010

O2 rozšiřuje portfolio tarifů mobilního surfování pro zákazníky předplacených služeb. Pro majitele chytrých telefonů, kteří chtějí bezstarostně používat internet ve svém mobilu, je nově k dispozici tarif O2 Internet v mobilu Plus. Zákazníci, kteří chtějí surfovat kdekoliv a kdykoliv nejen v mobilu, ale i v notebooku, mohou využít nabídku tří nových tarifů mobilního internetu.

Kapitoly článku

O2Internet v mobilu Plus

O2 Internet v mobilu Plus umožňuje kdykoliv plně využívat výhody internetu a e-mailu přímo v mobilu bez strachu, že se neúměrně navýší telefonní účet. Je dostupná na všech telefonech s internetovým nebo wapovým prohlížečem. Pro aktivaci stačí zaslat SMS ve tvaru IVM2 na číslo 999111. Za týden surfování zákazník zaplatí 75 Kč s DPH. Měsíčně má pak k dispozici 500 MB dat (FUP). O jeho postupném dosažení je zákazník informován prostřednictvím SMS zpráv. První obdrží po dosažení 80 % limitu, další pak při jeho celkovém vyčerpání.

O2Mobilní Internet

Pro ty, kteří s internetem začínají, je k dispozici O2 Mobilní Internet Start. Běžní uživatelé mohou zvolit O2 Mobilní Internet Standard. Pro náročné zákazníky, kteří často cestují a chtějí být neustále online, je připraven O2 Mobilní Internet Pro.

Přehled mobilních datových tarifů

Název Cena za měsíc vč. DPH FUP
O2 Mobilní Internet Start 300 Kč 500 MB
O2 Mobilní Internet Standard 500 Kč 2 GB
O2 Mobilní Internet Pro 750 Kč 10 GB

Pro aktivaci tarifů stačí zaslat SMS ve tvaru AMI pro O2 Mobilní Internet Pro, AMT pro O2 Mobilní Internet Standard a AMS pro O2 Mobilní Internet Start na číslo 999111. Tarify si zákazník může aktivovat na své stávající SIM kartě.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud