Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 TV: nahrávání pořadů zdarma

redakce 07.07.2010

Společnost Telefónica O2 Czech Republic rozšiřuje nabídku služeb digitální televize O2 TV a přináší novinku v podobě O2 TV Nahrávání. Všichni zákazníci tak mají možnost nahrát si pro svou osobní potřebu pořady, které si vyberou z nabídky programů O2 TV. Tato funkce je poskytována zcela zdarma jak pro stávající, tak pro nové zákazníky od 1. července 2010.

Služba O2 TV Nahrávání umožňuje všem zákazníkům bezplatně nahrávat jimi vybrané pořady většiny programů O2 TV. Nahrávky může zákazník pořizovat až do délky 10 hodin s možností jejich zhlédnutí kdykoliv po dobu následujících 7 dnů. Po uplynutí této doby je pořad vymazán. Služba je zákazníkovi k dispozici automaticky, není nutné ji nijak aktivovat. Pro její první spuštění stačí vypnout a zapnout set-top-box. O2 TV Nahrávání nevyžaduje nákup či pronájem žádného speciálního zařízení.

Nastavit nahrávání vybraného pořadu je možné několika způsoby:

  • prostřednictvím TV Průvodce
  • online na www.o2-tv.cz/tv-program/
  • v mobilním telefonu na m.o2-tv.cz
  • prostřednictvím speciální aplikace pro iPhone.

Současně je možné nahrávat více pořadů z různých kanálů. Požadavek na záznam je nutné zadat nejméně 3 minuty před začátkem vybraného pořadu. Nahrávka je k dispozici ke shlédnutí v menu služby O2 TV v záložce TV a RÁDIO/NAHRÁVÁNÍ. Zde zákazník nalezne také veškeré informace o stavu kapacity či plánovaných záznamech.

Filmové léto s O2 TV

O2 TV dále přináší na léto všem zákazníkům za méně než poloviční cenu vybrané filmové hity ve virtuální videopůjčovně Videotéka. V době od 1. července do 31. srpna 2010 si zákazníci mohou na celý den vypůjčit jeden z vybraných třiceti titulů ve speciální kategorii Filmové léto za výhodnou cenu 39 Kč. Oproti původní ceně tak ušetří až 41 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud