Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 TV zjednodušuje nabídku a chystá nový kanál O2 Sport

Pavel Trousil 27.05.2015

Zjednodušenou nabídku O2 TV v podobě tří ucelených tarifů představí od července operátor O2 a to nejen pro zákazníky O2. Nabídne i nový kanál O2 Sport. Cena začíná na 299 Kč.

synot-liga-nahled

Zatímco dosud byla O2 TV dostupná pouze pro zákazníky O2 s fixním připojením, od července 2015 si ji může pořídit prakticky kdokoliv s připojením na internet. Počet majitelů O2 TV už překročil hranici 200 tisíc a podle představ O2 by tak měl výrazně narůst.

Nová nabídka O2 TV se nyní skládá ze tří tarifů – základní O2 TV M nabízí průřezový mix 60 kanálů, a to už za 299 Kč měsíčně (s pevným připojením O2), resp. za 399 Kč (pokud si nechce pořizovat internet od O2). Už nejnižší tarif nabídne zákazníkům žánrový mix, ve kterém nebudou chybět National Geographic, Discovery Channel, Eurosport, Digi Sport.

Stačí si připlatit sto korun a nabídka programů se v podobě tarifu O2 TV L zdvojnásobí na 120 kanálů. Přibude 10 filmových kanálů v čele s HBO, Filmbox plus a Filmbox family nebo programy pro děti. Nejvyšší tarif O2 TV XL představuje nabídku pro ty nejnáročnější diváky. V ceně jsou obsaženy všechny kanály HBO, filmový program Filmbox Premium nebo škála kanálů pro dospělé.

o2tvtarify-nahled

Automatickou součástí všech tarifů je přitom nový kanál O2 Sport se sportovním obsahem. Od 15. srpna se zde například budou vysílat zápasy z anglické Premier League, dále česká Synot Liga, Liga mistrů, Mistrovství Evropy ve volejbale mužů 2015, tenisové turnaje ATP a WTP, pořady a přenosy bojových sportů a závody Formule 1 z pohledu pilota.

O2 TV Sport navíc nabídne divákům možnost vybírat si kameru. Například u fotbalových zápasů bude jedna kamera umístěna na tribuně, další dvě budou přinášet záběry z pohledu brankářů. Na všech streamech přitom poběží stejný komentář. Možnost vybírat si při sledování televizního přenosu z více záběrů je v českém televizním prostředí unikátní. „Režisérem se odteď stává sám divák. Ten si totiž bude moct sám zvolit, z jaké kamery si sportovní okamžiky vychutná,“ vysvětlil Marek Kindernay, manažer kanálu O2 Sport. Vysílá se i v HD kvalitě.

o2-nahled

O2 Sport spouští O2 15. srpna. Dostupný bude v rámci digitální televize O2 TV, kterou si od července mohou pořídit i zájemci bez připojení k internetu od O2, i v mobilní televizi O2TV Go. Vysílat bude každý den od rána do nočních hodin. Na tiskovou konferenci s podrobnými informacemi se můžete podívat ZDE


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud