Přejít k hlavnímu obsahu

Objevte novou Coca-Cola Zero Sugar

redakce 04.06.2021

Nová Coca-Cola Zero Sugar vás dostane svou lahodnější, jemnější a více osvěžující chutí přinášející do vašich úst skvělý pocit, a to stále bez cukru a kalorií.

Jejím tajemstvím, díky kterému je blíže klasické variantně nápoje Coca-Cola, je nový poměr použitých surovin. Tak co říkáte, zkusíte ji? Díky kampani „Yes or No“ dejte vědět, jestli je i pro vás nová Coca-Cola Zero Sugar tou nejlepší.

qr-obrazek

Nová Coca-Cola Zero Sugar bude k dispozici v široké prodejní síti ve velikostech balení od 1,25 l až po 2,25 l. Prodávat se bude také v oblíbených 4pack a 6pack baleních.   

PR TIP: Objevte novou Coca-Cola Zero Sugar

Nová Coca-Cola Zero Sugar, která má ambice stát se nejlepším Coca-Cola nápojem vůbec, vás dostane svou lahodnější, jemnější a více osvěžující chutí přinášející do vašich úst skvělý pocit, a to stále bez cukru a kalorií. Jejím tajemstvím, díky kterému je blíže klasické variantně nápoje Coca-Cola, je nový poměr použitých surovin. V obchodech ji poznáte snadno – celý přebal lahve je červený, logo Coca-Cola je černé a víčko se pyšní nápisem Zero Sugar. Tak co říkáte, zkusíte ji? Díky kampani „Yes or No“ dejte vědět, jestli je i pro vás nová Coca-Cola Zero Sugar tou nejlepší.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme