Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ochranné obaly Folio pro iPhone, iPad a Kindle

redakce 16.03.2013

Verbatim uvedl na trh řadu obalů Folio, které digitálním zařízením (Apple iPad, iPhone a Kondle) přinášejí zvýšenou ochranu. Obal Folio určený pro tablety iPad 2 a nový iPad má navíc integrovanou odnímatelnou Bluetooth klávesnici.

 

Majitelé Apple iPadů, iPhonů a čteček Amazon Kindle, kteří hledající odolné obaly si mohou vybrat z širší nabídky. Rozšířily ji produkty firmy Verbatim. Nový obal Folio Pro s Bluetooth klávesnicí byl navržen pro iPad 2 a nový iPad. Jdo o robustní obal se stojanem, otvory na větrání a odnímatelnou dobíjecí Bluetooth klávesnici, která se snadno uloží do obalu. Stojan můžete složit tak, aby podepíral tablet iPad v orientaci na šířku nebo na výšku. iPad má i při uložení v ochranném pouzdře všechny porty přístupné, včetně zadní kamery. Kromě toho je přední kryt odnímatelný, aby bylo možné využívat Apple Smart Cover.

 

Kompaktní bezdrátová Bluetooth klávesnice má 14 vyhrazených kontextových kláves pro systém Apple iOS, včetně vyjmutí, kopírování, vkládání a tlačítka zpět, a ovládání intenzity jasu a hlasitosti. Cena Folio Pro je stanovena na 2 490 Kč. Verbatim vyvinul také tenkou verzi obalu nazvanou Folio Slim pro uživatele iPadů. S tloušťkou menší než 25 mm (včetně iPadu a klávesnice) je kompaktní a lehkou alternativou. Folio Slim bude stát 1 749 Kč.

Ochranná pouzdra Verbatim Folio pro tablety Kindle Fire 7" a HD 7" jsou vybavena výsuvným mechanismem, který je natočí při sledování videa do vodorovné polohy. Obaly Folio pro Kindle jsou vybaveny LED osvětlením umožňujícím čtení za snížených světelných podmínek. Cena krytů je  599 Kč.

Pouzdro Folio iPad mini od Verbatimu je určeno pro použití s iPadem mini a je vybaveno stojanem umožňujícím sledovat na tabletu filmy v poloze na šířku. Vnější část obalu je vyrobena z pogumovaného materiálu a uvnitř jsou použita měkká mikrovlákna pro ochranu obrazovky. Pouzdra Folio pro iPad mini jsou k dispozici v mnoha barvách a stojí 749 Kč.

Obal Folio pro iPhone 5 nabízí majitelům mobilních telefonů způsob jak ochránit přední a zadní stranu jejich zařízení. Pouzdro poskytuje přístup ke všem tlačítkům a funkcím telefonu. Telefon se zacvakne do tvrdé kolébky integrované v obalu. Magnetický mechanismus udržuje pouzdro uzavřené. Obal má také stojan umožňující natočit iPhone do vodorovné polohy pro sledování filmů.  Jeho cena je 499 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud