Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Odolný tablet s 3D kamerou

Pavel Trousil 10.03.2016

Panasonic uvedl na trh novou verzi tabletu Toughpad FZ-M1 s kamerovou technologií 3D Intel RealSense. 

Společnost Panasonic rozšířila svůj odolný, 7palcový, bezventilátorový tablet se systémem Windows o nové vlastnosti. A to nejen v podobě vyššího výkonu a komunikačních funkcí, ale také v podobě volitelné 3D kamery založené na technologii Intel RealSense. Tato kamera disponuje třemi čočkami; konvenčním, infračerveným a infračerveným laserovým projektorem. Tyto tři čočky umožňují zařízení dovodit hloubku prostřednictvím detekce infračerveného světla, které se odráží od objektů před ním.

Ve světě maloobchodního prodeje vidí společnost Panasonic pro tuto technologii řadu uplatnění. V oblasti prodeje může být příkladem design a simulace. Zde by si zákazníci mohli zobrazit, jak by určité předměty (například nábytek) vypadaly u nich doma. V logistické a skladové oblasti lze kameru využít k okamžitému zjištění rozměrů krabic pro expedici nebo k vyhodnocování aktuálního stavu skladových prostor a kapacit.

Tablet Toughpad FZ-M1 MK2 je vybaven nejnovějším procesorem Intel Core m5-6Y57 vPro (4 MB cache paměti, 1,1 GHz s možností zvýšení výkonu až na 2,8 GHz). Zařízení se nyní dodává se systémem Windows 10 Pro, vylepšenými komunikačními funkcemi s technologií Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN s Bluetooth v4.1 třídy 1 a 8 MPx kamerou se světelností F2.0 (až od 5 MPx). Tablet váží 540 g, je široký 18 mm, disponuje volitelnou baterií vyměnitelnou za provozu, porty s flexibilní konfigurovatelností a integrovaným modulem pro obchodní rozšíření.

Druhá varianta Panasonic Toughpad FZ-M1 MK2 Value dostala vylepšený procesor Intel Atom x5-Z8550 (2 MB cache paměti, 1,44 GHz s možností zvýšení výkonu až na 2,40 GHz). Zařízení je k dostání s operačním systémem Windows 10 Pro a stejně jako standardní edice disponuje technologií Intel Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN s Bluetooth a vylepšenou kamerou.

Tablet Panasonic Toughpad FZ-M1 MK2 se prodává za cenu 1 644 €. Tablet Panasonic Toughpad FZ-M1 MK2 Value bude k dostání od konce března za cenu 997 €.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud