Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Odolný a výkonný smartphone Cat

redakce 15.04.2013

Nový smartphone značky Cat (Caterpillar) firmy Bullitt Mobile přichází na český trh. Cat B15 se řadí do kategorie robustních odolných telefonů. Je vybaven Androidem 4.1, certifikací odolnosti IP67, tedy voděodolností a prachuvzdorností a zárukou plné funkčnosti při pádu z výšky 1,8 metru.

 

Značka Caterpillar proslula výrobou stavebních strojů. Své příznivce z oblasti stavebnictví i u běžné veřejnosti si našla také díky nabídce spolehlivých bot, oblečení a dalších doplňků. Mobilní telefony této značky vyrábí společnost Bullitt Mobile.

Nejnovější smartphone Cat B15 kombinuje nejnovější mobilní technologie s odolným šasi a je určen nejen uživatelům, kteří se pohybují v nejrůznějších průmyslových odvětvích nebo v terénu, ale i těm, kteří vyhledávají outdoorové dobrodružství. Cat B15 je tak vhodný i pro milovníky pobytu v přírodě, rybaření, vodních sportů a dalších venkovních aktivit.

Cat B15 je certifikován standardem IP 67, který zaručuje extrémní odolnost vůči vodě, prachu a dalším mikročásticím. Odolné šasi telefonu je vyrobeno z anodizovaného hliníku a pryže. Díky tomu telefon bezpečně vydrží pád z výšky 1,8 metru na tvrdý podklad. Novinka je vybavena operačním systémem Android 4.1 (Jelly Bean), dvoujádrovým 1GHz procesorem a 4palcovým dotykovým displejem s možností ovládat jej mokrými prsty. Telefon podporuje dvě karty SIM.

Doporučená cena telefonu je 7 999 Kč. Prodej Cat B15  v České republice zahájily prodejní sítě Alza, Datart, Electroworld a další.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme