Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Odolný zdroj energie nejen pro mobilní telefon

Pavel Trousil 13.01.2015

Varta nabízí speciální powerpack Varta Indestructible 2000 Powerpack, který nabízí vysokou kapacitu a vysokou odolnost IP67.

Kapitoly článku

57954-indestructible-powerpack-2000-perspective1-nahled

Energetické nároky dnešních zařízení není snadné pokrýt. Ať už mobilní telefony, GPS navigace nebo tablety dnes nabízí stále více funkcí, ale kapacita baterií bohužel zůstává stejná. Dříve či později každý majitel chytrého zařízení narazí na problém, kdy se stav baterie blíží 0 % a el. zásuvka není po ruce.

Problém má řešení v podobě mobilního zdroje. Novinkou v této kategorii je mobilní zdroj Varta Indestructible, který přináší možnost dobít si kdekoli a kdykoli váš mobilní telefon, navigaci nebo např. tablet. Navíc samotná konstrukce zařízení je „nezničitelná“. Powerpack tak vydrží i drsnější zacházení včetně pádu ze 2 m na zem a nabízí i odolnost vůči prachu a voděodolnost dle standardu IP 67.

57954-indstructible-powerpack-2000-nahled

Pro nabíjení je k dispozici klasický USB port s nabíjecím proudem 1 A. Spektrum použití je tak široké. Samotný Powerpack obsahující moderní Li-Ion baterii je možné doma nabít jak připojením např. k počítači, tak např. prostřednictvím USB nabíječky mobilu. O stavu nabití baterie informují čtyři stavové diody. V základním balení nechybí microUSB kabel o délce 1M a cestovní sáček.

57954-indestructible-powerpack-persp-nahled

Varta Indestructible 2000 Powerpack

  • Rozměry 116×54×20 mm
  • Hmotnost: 114 g
  • Baterie: Li-Ion, 2000 mAh
  • Odolnost dle IP67, testováno na odolnost vůči pádu – 2 m
  • MFi kompatibilní
  • Cena: 849 Kč

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud