Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Oscar pro seniory: aplikace pro Yoga Tablet

redakce 27.03.2014

Oscar je unikátní aplikace pro tablety, díky které mohou členové rodiny vzdáleně pomáhat svým rodičům či prarodičům, a být jim tak neustále nablízku.

Od dubna 2014 bude tato jednoduchá a intuitivní aplikace k dispozici ke stažení na Google Play a iTunes. Jedním z tabletů, který je ideální pro využití aplikace Oscar pro seniory, je Yoga Tablet s praktickou rukojetí ve tvaru válce. Tento tablet totiž v mnohém splňuje nároky seniorů.

lenovo-yoga-tablet-stand-oscar-nahled

„Yoga Tablet se velmi snadno ovládá, takže si s ním určitě poradí i uživatelé, kteří technologie příliš často nevyužívají. Dá se jednoduše zapnout, jelikož má velké startovací tlačítko, a navíc disponuje stojanem, který zajišťuje pohodlné video hovory s rodinou či přáteli,“ uvádí Lucie Orlovská, marketingová manažerka společnosti Lenovo.

Aplikaci Oscar je možné stáhnout na nově zakoupený nebo již používaný tablet. Svou jednoduchostí, intuitivním ovládáním a možností vzdálené pomoci eliminuje počítačové bariéry pro starší uživatele. Oscar může být propojen i s aplikacemi a produkty (tzv. wearable devices) třetích stran, jako jsou například monitorovací senzory nebo zdravotní aplikace.

Zdroj: TZ Lenovo.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme