Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Osm produktů Philips získalo prestižní ocenění iF design awards 2014

redakce 23.04.2014

Toto ocenění si vysloužily především díky vynikající kvalitě zvuku, pokročilé konektivitě a vkusnému designu. Mezi vítězné produkty patří např. sluchátka, přenosné bezdrátové reproduktory, zvukové domácí kino, bezdrátový HD domácí monitor a přenosný mixážní pult.

Již přes 60 let jsou udělována ocenění iF design awards za vynikající úspěchy v designu výrobků. iF design awards si zajistili mezinárodní renomé a patří k největším a nejdůležitějším mezinárodním oceněním v oblasti designu. Každý rok je udělována iF pečeť kvality ve třech kategoriích: produkt, komunikace a design balení.

Mezi oceněné produkty Philips patří:

BR-1X přenosný Bluetooth reproduktor

Malý a přenosný Bluetooth reproduktor BR-1X s výrazným designem a vysokou hlasitostí nabízí režimy pro vnitřní a vnější použití. Jeho vyměnitelný silný silikonový plášť a schopnost propojení s ostatními zařízeními ho činí velice flexibilním.

philips-br-1x-portable-bluetooth-speaker-2-nahledFidelio Home cinema E5

Stejně krásné na pohled jako příjemné na poslech. Fidelio Home Cinema E5 je zvukové domácí kino s bezdrátovými odnímatelnými reproduktory. Díky svému prémiovému a stylovému provedení je ideálním doplňkem pro domácnost.

Fidelio L2 prémiová sluchátka

The Fidelio L2 (L2BO) jsou velmi spolehlivá sluchátka, ztělesňující vzhled tradičního hi-fi výrobku, ale s využitím nových technologií a funkcí. Jeho dokonalé provedení zajišťuje trvalé pohodlí.

Fidelio P9X/P8 přenosný bezdrátový reproduktor

Bezdrátový Fidelio je nejen vysoce výkonný ale také přenosný reproduktor. Přináší jasný a dynamický zvuk a díky Bluetooth technologii je toto malé zařízení vhodné jak do domácnosti, tak i na cesty.

Fidelio S2 sluchátka

Sluchátka Philips Fidelio S2 jsou přesně navržena, aby přinášela přirozený a vyvážený poslechový zážitek. Jejich úžasný zvuk a lehké avšak odolné provedení nabízí opravdové pohodlí a potěšení na cestách.

In.Sight bezdrátový HD domácí monitor

Pozorujte to, co se děje u Vás doma přes iPhone či iPad díky In.Sight bezdrátovému domácímu HD monitoru. Domácnosti mohou být jasně pozorovány jak ve dne, tak i v noci díky HD obrazu a funkci nočního vidění. Lehce nastavitelný. Upozorňuje Vás, když zaznamená pohyb a zvuk.

M1X-DJ Zvukový systém pro DJs

Inspirován jedním z nejlepších DJs Arminem Van Buurenem. Philips M1X-DJ kombinuje mixážní pult s přenosným zvukovým systémem, který uživatelům umožňuje mixovat, přehrávat, nahrávat a sdílet jejich melodie. 

Voděodolný přenosný bezdrátový reproduktor

Užijte si hudbu kdekoliv – na pláži, u bazénu či v koupelně – s reproduktory SB2000. Tento bytelný voděodolný reproduktor přináší hlasitý, jasný zvuk přenášený pomocí technologie Bluetooth. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme