Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Osobní 3D prohlížeč

redakce 22.11.2012

Pomocí 3D brýlí Sony HMZ-T2 můžete sledovat 2D a 3D filmy v kvalitním rozlišení HD. Atmosféru doplní virtuální šestikanálový prostorový zvuk.

Dvojice OLED displejů s rozlišením 1280x720 bodů umístěných v náhlavní soupravě Sony HMZ-T2 umožňue sledování filmů nebo hraní her. Nabízí ostrý obraz (s nulovým překrýváním kanálů), který vás pohltí. Díky pozorovacímu úhlu 45° se budete cítit v samotném středu dění, podobně jako v širokoúhlém kině. Prohlížeč HMZ-T2 disponuje sadou odnímatelných stavitelných stínicích krytů pro zajištění většího soukromí a plného soustředění. Kryty se připnou k prohlížeči.

Osobní 3D prohlížeč je určen jak pro filmové nadšence, tak pro hráče.Prohlížeč je vybaven technologií Virtualphones vytvářející 360º zvukové pole. Kromě výběru z několika poslechových režimů je k dispozici také funkce Harmonic Equalizer, která nahrazuje zvukové ztráty způsobené kompresí.

Při hmotnosti g je osobní 3D prohlížeč o 20 % lehčí než předešlé modely a také nabízí více možností pro pohodlné nošení. Osobní prohlížeč HMZ-T2 je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách Sony Center za doporučenou cenu 24 999 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud