Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Outlook.com vstoupil do ostrého provozu

redakce 19.02.2013

Dnešním dnem byla e-mailová služba Outlook.com spuštěna do ostrého provozu. Služba se doposud od svého uvedení v létě loňského roku nacházela ve fázi zkušební verze.

E-mailová služba Outlook.com vstoupila do ostrého provozu
E-mailová služba Outlook.com vstoupila do ostrého provozu

Za pouhých šest měsíců fungování služby Outlook.com, která nahrazuje Hotmail, se počet aktivních uživatelů vyhoupl z nuly na 60 milionů, čímž by měla služba patřit mezi nejrychleji rostoucí e-mailovou službu na světě. Ano, nejrychleji rostou službou může být a je, taky díky tomu, že společnost Microsoft má dost velkou základnu uživatelů v Hotmailu. Během této doby vývojový tým nasbíral velké množství zpětné vazby a zapracoval do služby obrovský počet vylepšení i nových funkcí.

Outlook.com má přinést moderní a přehlednou e-mailovou službu, která má umožnit intuitivní práci s elektronickou poštou v moderních prohlížečích i zařízeních. Díky připojené službě Lidé umožňuje uživatelům propojit své kontakty na své přátele a kolegy, připojit k nim i profily ze sociálních sítí, jako je Facebook, Twitter nebo LinkedIn a zůstat tak s nimi v neustálém kontaktu. Připojená služba úložiště SkyDrive zase nabízí pohodlný způsob posílání fotografií  a jiných velkých příloh v jediném e-mailu. Služba Outlook.com také nabízí pokročilé možnosti čištění schránky automatickým přesouváním, archivováním nebo mazáním různých newsletterů i nevyžádané pošty (tvořících dnes 80 % běžné e-mailové schránky).

Na Outlook.com budou automaticky převedeni i všichni stávající uživatelé služby Hotmail, přičemž jim zůstanou zachovány všechny jejich údaje, pošta, kontakty, složky i ostatní nastavení. Uživatelé se na novou službu mohou přepnout sami prostým přihlášením na http://www.outlook.com, přičemž automatický přesun všech uživatelů služby Hotmail je předběžně očekáván v průběhu letních měsíců.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud