Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Panasonic představuje VIERA Tablet

redakce 07.01.2011

Hodně zajímavou novinku představil Panasonic na CESu 2011. Jedná se o tablet, který kromě klasických tabletových funkcí interaguje s televizory Viera a dokáže bezdrátově vysílat obsahuj uložený na tabletu na velkoplošný televizor.

Televize dnes nenabízí jen pasivní sledování, ale také spoustu interaktivního obsahu a internetových funkcí. Jedním z nejpohodlnějších způsobů, jak se k těmto funkcím dostat, je nyní inteligentní VIERA Tablet. Panasonic díky němu vstupuje do světa videostreamingu, elektronických knih a mnoha dalších moderních služeb.

Elegantní tenké zařízení s dotykovým displejem lze používat jako pohodlné dálkové ovládání televizoru, možností je však mnohem více. VIERA Tablet umí zobrazit fotografie, webové stránky sociálních služeb, ale také třeba sportovní scény z jiných úhlů, než v jakých jsou k vidění na hlavní obrazovce. Uživatel si rovněž na displeji může přečíst knihu nebo poslední vydání oblíbeného časopisu. Výhodou je i odolné provedení a dlouhá výdrž baterie. Prototypy terminálu VIERA Tablet jsou v současnosti k vidění na veletrhu spotřební elektroniky CES v americkém Las Vegas.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme