Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Panasonic uvádí kameru Ultra 360°

redakce 19.09.2014

Panasonic uvede na veletrhu Security Essen v Německu novou inteligentní dohledovou kameru 360° s vysokým rozlišením 4K.

Je určená pro aplikace v bankovnictví, prodejnách a logistice. Kamera zachycuje větší detaily v mnohem širším záběru než tradiční sledovací kamery, takže méně kamer pokryje větší prostor.

15285187502-17b19f7911-z-nahled

Kamera je schopna mapovat pohyb lidí a sledovat jejich počet, což je možné využít pro marketingové a bezpečnostní účely. Tento vestavěný analytický nástroj umožňuje identifikovat, kudy se lidé pohybují a kde se zastaví. Například v obchodě umožňuje měřit účinnost reklamy, přičemž je ale důvěrnost údajů díky šifrování dat zachována.

Nejmodernější kamera WV-SF481 má ostrý záběr a věrnou reprodukci barev s vynikajícím výkonem i při špatném osvětlení – snímač 1/1,7" funguje v černobílém režimu při osvětlení 0,05 lx. Umožňuje provoz ve dne i v noci – ideální řešení nepřetržitého dohledu. Spolu s rozlišením 4K přináší ostrý obraz jak v jeho středu, tak i na okrajích.

Hana Grůzová, marketingová manažerka Panasonic, řekla: „Je to první kamera se zorným úhlem 360 stupňů a rozlišením 4K pro sledování ve dne i v noci s funkcí ABF (Auto Back Focus), která nevyžaduje dlouhý čas na instalaci, vysoké náklady a náročnou údržbu, a přitom poskytuje obraz vysoké kvality. Kamera je také odolná proti vodě a vandalismu. Je tedy vhodná pro použití uvnitř i vně budov.“ Je to všestranná dohledová kamera, která se dokonale hodí pro různé účely. Inteligentní analytické funkce navíc dávají organizacím možnost vytěžit z dohledových kamer víc, než je pouhé zabezpečení.“

Kamera se zorným úhlem 360 stupňů a rozlišením 4K bude mít svou premiéru na veletrhu Security Essen 2014 v Německu od 23. do 26. září.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme