Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pixel Buds A: Googlu omylem unikly podrobnosti o nové řadě sluchátek

Jiří Palyza 12.05.2021

Společnost Google oznámila prostřednictvím Twitteru nová sluchátka Pixel Buds A. Zajímavé je, že toto oznámení bylo zřejmě nedopatřením společnosti – asi o deset minut později byl tweet opět smazán. Šlo skutečně o omyl nebo promyšlený marketingový tah?

O tom, že Google pracuje na nových sluchátkách Pixel Buds A, se už nějakou dobu díky řadě informačních úniků ví. Nyní výrobce systému Android poprvé zveřejnil oficiální informace o nových sluchátkách v provedení do uší, a to prostřednictvím Twitteru – zdá se ale, že šlo o nedopatření.

Jak zjistil informační server 9to5Google, zpráva na Twitteru byla společností Google odstraněna asi deset minut po zveřejnění – naštěstí kolegové stihli pořídit snímek obrazovky dříve, než tweet zmizel. Jak se tedy zdá, ve skutečnosti informace ještě zdaleka nebyly určeny veřejnosti. Zveřejněné screenshoty 9to5Google publikuje ve svém příspěvku s názvem "Google announces ‘Pixel Buds A-Series’ in accidental unveil".

Goolge: snímky připravovaných sluchátek »Pixel Buds A« pravděpodobně unikly omylem

pixelbudsa

Google v omylem zveřejněném tweetu zatím příliš detailů o připravovaných sluchátkách neuvedl. Týká se to i ceny. Z krátce uniklého tweetu je pouze patrné, že připravovaná sluchátka budou na rozdíl od současného modelu v provedení bílo-šedém. | Zdroj: Daniel Romero/Unsplash

Společnost Google ve svém tweetu oznámila, že nová sluchátka Pixel Buds "dorazila", a upozorňuje na přepracovanou a zjednodušenou technologii rychlého Bluetooth párování "Fast Pair" jedním klepnutím, kterou bezdrátová sluchátek podporují. Skutečnost, že na webových stránkách společnosti Google žádné oznámení nebylo a v obchodě Google Store se Pixel Buds A také neobjevily ale naznačuje, že zaměstnanec společnosti Google se při zveřejňování tweetu možná unáhlil.

V informačním úniku přiložená fotografie ukazuje, že sluchátka jsou provedena v bílém a mírně šedém designu. Podobné barvy přebírá i nabíjecí pouzdro. Kromě toho příspěvek na Twitteru neuvádí o nových sluchátkách Pixel Buds A žádné další podrobnosti. Dokud výrobce nezveřejní informace o cenách a dalších funkcích, budeme muset být trpěliví. Ale možná už jen pár dnů a dozvíme se více v průběhu konference Google I/O (18. – 20. května, online).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme