Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Počítače pro domácí uživatele

redakce 19.09.2011

HP uvádí nový dotykový all-in-one počítač HP TouchSmart a výkonný herní desktop pro domácí uživatele HP Pavilion Phoenix HPE

Kapitoly článku

Společnost HP představila novinky v segmentu stolních počítačů určených pro domácí uživatele. Nový TouchSmart 520 je stylový osobní počítač typu all-in-one, který spotřebitelům nabízí multimediální zážitek a intuitivní dotykové ovládání. HP Pavilion Phoenix HPE je výkonný stolní počítač připravený pro provoz těch nejnáročnějších aplikací, jako jsou hry a digitální tvorba.

Dotykové ovládání

Model HP TouchSmart 520 s úhlopříčkou 58,4 cm (23") je určen pro ty, kteří vyžadují multimediální vybavení a dotykové ovládání. Je vybaven balíkem dotykových aplikací, obrazovka umožňuje naklánění a vzdálenost mezi podstavcem a displejem nabízí dostatek prostoru pro uložení klávesnice.
Integrovaný systém Beats Audio (zvuková technologie vyvinutá ve spolupráci HP a Beats Dr. Dre) zajišťuje hudebním fanouškům zvukový zážitek. Model HP TouchSmart 520 bude na českém trhu od září dostupný za doporučenou koncovou cenu 17 590 Kč s DPH.

A vysoký herní výkon

Nový HP Pavilion Phoenix HPE je nejvýkonnější stolní počítač HP určený pro domácí uživatele. Byl navržen a vyroben tak, aby podával výkon při používání nejnáročnějších aplikací a her. Počítač obsahuje až 16 GB operační paměti DDR3 a plnohodnotnou grafickou kartu. Stejně jako HP TouchSmart 520 přináší Pavilion HPE Phoenix zvukový zážitek s Beats Audio. Model HP Pavilion HPE Phoenix bude na českém trhu dostupný od září za doporučenou koncovou cenu od 20 099 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud