Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Podzimní inkoustové multifunkce od Canonu

redakce 25.08.2011

Sérii pěti nových inkoustových multifunkcí uvedl na trh Canon. Najdeme v ní modely určené pro náročné uživatele a fotografy, stejně jako univerzální domácí multifunkci s velkým grafickým displejem a dvě menší pohledné multifunkce pro základní použití. Vyšší modely dokonce pracují s Cloudem.

Šestiinkoustové multifunkce Canon PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 jsou určeny hlavně pro vášnivé fotografy, kteří chtějí tisknout rychle a v profesionální kvalitě. Obě výkonné tiskárny využívají vylepšenou technologii kazet FINE společnosti Canon, která poskytuje rozlišení tisku až 9600 dpi a umožňuje tisk bezokrajových fotografií 10 x 15 cm za pouhých 20 vteřin. PIXMA MG8250 disponuje také skenerem 35mm filmů a diapozitivů a zaujme i designem inspirovaným populární řadou zrcadlovek EOS.

Nová PIXMA MG5350 je vše-v-jednom řešení, které obsahuje 5-ti inkoustový tiskový engine pro vynikající kvalitu tisku, kopírování i skenování fotografií a dokumentů v rozlišení až 9600 dpi. Velký 7,5 cm barevný TFT displej zajišťuje snadné prohlížení fotografií. Bezdrátová konektivita umožňuje tisknout doma nebo v kanceláři odkudkoli.

PIXMA MG5350, PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 obsahují i novou funkci PIXMA Cloud Link, která umožňuje uživatelům prohlížet a tisknout fotografie online přímo z tiskárny. Navíc PIXMA MG8250 a PIXMA MG6250 podporují tisk na cestách z mobilních zařízení pomocí Google Cloud Print.

Základní modely Canon PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 jsou stylové tiskárny s elegantním designem vhodné zejména pro studenty a rodiny, kteří hledají kompaktní vše-v-jednom řešení pro každodenní tisk dokumentů a fotografií. PIXMA MG3150 také obsahuje funkci automatického oboustranného tisku a integrovanou Wi-Fi.

Canon  PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250

Obě novinky nabízí rozšířenou konektivitu, včetně přístupu k PIXMA Cloud Link a tisku z mobilních zařízení. Nové tiskárny jsou inteligentní a intuitivní a přitom přináší vysokou kvalitu tisku. PIXMA MG8250, vlajková loď nové řady tiskáren, navíc nabízí i stylový design s matným černým povrchem inspirovaný řadou EOS.

Tiskárny PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 se ovládají pomocí inteligentního dotykového systému Canon, který usnadňuje ovládání pomocí podsvíceného dotykového panelu a který vede uživatele krok za krokem. Světelná navigace ukazuje, které funkce jsou aktuálně k dispozici. Systém Quick Operation umožňuje intuitivní, snadné ovládání zařízení a dovoluje nastavit často používané režimy a funkce v méně krocích, než tomu bylo dříve. PIXMA MG8250 navíc nabízí i skener 35mm filmů, který je ukrytý v horním krytu. Uživatelé mohou tisknout fotografie v profesionální kvalitě přímo z 35mm negativů a diapozitivů, a to v rozlišení až 4800 x 9600 dpi.

Nové, vysoce kvalitní modely fototiskáren představují tiskové hlavy FINE s minimálním průměrem kapky 1pl a rozlišením až 9600 dpi. PIXMA MG6250 i PIXMA MG8250 disponují šesti zásobníky inkoustu včetně pigmentové černé a dye based inkousty v  černé, purpurové, azurové, žluté a šedé barvě, jež vytvářejí hladké a nezrnité barevné fotografie. Přídavný šedý inkoust zajišťuje profesionální kvalitu černobílých fotografií a oba modely dokáží vytisknout bezokrajové fotografie ve formátu 10 x 15 cm přibližně za 20 vteřin.

PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 mají pokročilé možnosti připojení, jež umožňuje přístup na internet přímo z tiskárny. PIXMA Cloud Link umožňuje uživatelům tisknout přímo z webových alb s použitím softwaru CANON iMAGE GATEWAY a Picasa od společnosti Google. Oba modely navíc nabízí přímý přístup k široké škále tiskových šablon, jako jsou kancelářské dokumenty a kalendáře, takže fotografové mohou dát prostor své fantazii.

Uživatelé mohou tisknout také přímo z mobilních zařízení s použitím Google Cloud Print a nové aplikace Canon Easy-PhotoPrint (pro zařízení se systémy iOS a Android) a zároveň do mobilních zařízení skenovat.

Tiskárny PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 přináší bohaté možnosti pro práci s obrázky a jsou dodávány s inovativním softwarem a technologiemi, včetně Full HD Movie Print a Easy-PhotoPrint EX, které byly aktualizovány a dávají ještě více prostoru kreativitě. Funkce tisku z Full HD videí umožňuje vytisknout okamžiky zachycené na digitální zrcadlovky nebo digitální kompakty Canon ve Full HD rozlišení. Fotografie je možné obohatit o různé kreativní efekty, jako je například Merge Frames, který kombinuje různé snímky a vytváří v tištěných fotografiích dojem pohybu. Funkce Layout Print umožňuje uživatelům vybrat krátký videoklip a vytvořit komiksový příběh.

Software Easy-PhotoPrint EX umožňuje uživatelům popustit uzdu fantazii a využít různé šablony pro tisk fotografií a tvorbu kalendářů nebo alb. Nově jsou k dispozici i zábavné filtry, které umožňují na vybrané fotografie použít zábavné a kreativní efekty, včetně Rozmazání pozadí, Rybího oka, Měkkého zaostření, Miniatury a Fotoaparátu na hraní.

PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 obsahují také plug-in Easy-PhotoPrint Pro, který je kompatibilní s programy Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Adobe Lightroom a Canon Digital Photo Professional a umožňuje uživatelům tisknout více snímků včetně všech nastavení tisku. PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 jsou k dispozici po celé Evropě od září 2011

 

PIXMA MG6250 – hlavní funkce:

·         Špičkové bezdrátové multifunkční zařízení s velkým 7,5cm TFT displejem

·         Inteligentní dotykový systém

·         6 zásobníků inkoustu, až 9600 dpi, minimální velikost kapiček inkoustu 1pl

·         Vysoce kvalitní barevný tisk a tisk odstínů šedé

·         Rychlý tisk dokumentů: Přibližně 12,5 černobílých obrázků za minutu a 9,3 barevných obrázků za minutu (ISO ESAT), bezokrajový tisk 10 x 15cm fotografií za přibližně 20 vteřin

·         Tisk odkudkoli se zabudovaným Wi-Fi

·         Pokročilá práce s médii: Automatický oboustranný tisk, 2 způsoby vkládání papíru a přímý potisk médií

·         PIXMA Cloud Link: Přístup a tisk obsahu přímo z internetu

·         Tisk fotografií z HD videí

 

PIXMA MG8250 – hlavní funkce:

·         Špičkové bezdrátové multifunkční zařízení s velkým 8,8cm TFT displejem

·         Inteligentní dotykový systém

·         6 zásobníků inkoustu, až 9600 dpi  minimální velikost kapiček inkoustu 1pl

·         Vysoce kvalitní barevný tisk a tisk odstínů šedé

·         CCD skener se skenerem 35mm filmů

·         Rychlý tisk dokumentů: Přibližně 12,5 černobílých obrázků za minutu a 9,3 barevných obrázků za minutu (ISO ESAT), bezokrajový tisk 10 x 15cm fotografií za přibližně 20 vteřin

·         Podpora Wi-Fi

·         Pokročilá práce s médii: Automatický oboustranný tisk, 2 způsoby vkládání papíru a přímý potisk médií

·         PIXMA Cloud Link: přístup a tisk obsahu přímo z internetu

·         Tisk fotografií z HD videí

 

 

Canon PIXMA MG5350

Stylová PIXMA MG5350 je určena pro uživatele, kteří požadující rychlý a jednoduchý tisk, kopírování a skenování a také přístup k nové službě PIXMA Cloud Link. Tento model je vyráběn v černém lesklém provedení, má centrální uživatelské rozhraní s velkým 7,5cm barevným TFT displejem a nabízí vylepšené možnosti konektivity, včetně tisku fotografií z mobilních zařízení a zároveň do nich umožňuje skenovat. Tisková technologie FINE zaručuje špičkovou kvalitu tisku díky minimální velikosti kapiček inkoustu 1pl a rozlišením až 9600 dpi.

PIXMA MG5350 přináší pokročilé možnosti připojení, jež umožňuje přístup na internet přímo z tiskárny. PIXMA Cloud Link umožňuje uživatelům tisknout přímo z webových alb s použitím softwaru CANON iMAGE GATEWAY a Picasa od společnosti Google. Novinka navíc nabízí přímý přístup k široké škále tiskových šablon, jako jsou kancelářské dokumenty a kalendáře, takže fotografové mohou dát prostor své fantazii. Uživatelé mohou tisknout také přímo z mobilních zařízení s použitím Google Cloud Print a nové aplikace Canon Easy-PhotoPrint (pro zařízení se systémy iOS a Android) a zároveň do mobilních zařízení skenovat.

PIXMA MG5350 představuje novou aplikaci ECO informace, která umožňuje sledovat, jaké úspory papíru a CO2 přináší použití automatického oboustranného tisku. Uživatelé také mohou šetřit energii pomocí funkce automatického vypnutí. Tiskárna se sama vypne po uplynutí nastavené doby. PIXMA MG5350 má navíc funkci Quick Start, která umožňuje téměř okamžité uvedení zařízení do chodu a uživatelé tak mohou začít ihned provádět potřebné operace, aniž by museli vyčkávat, než se tiskárna zahřeje. Pět samostatných inkoustových zásobníků je možné měnit nezávisle na sobě, což minimalizuje plýtvání a šetří náklady.

PIXMA MG5350 usnadňuje vytváření kreativních obrázků a přímo vybízí k novým a inovativním postupům. Intuitivní software Easy-PhotoPrint EX dává volnost fantazii při zpracovávání oblíbených obrázků – tisku fotografií, kalendářů a alb. Aktualizovaná verze obsahuje zábavné filtry a umožňuje na vybrané fotografie aplikovat zábavné a umělecké efekty, včetně Rozmazání pozadí, Rybího oka, Měkkého zaostření, Miniatury a Fotoaparátu na hraní.

Funkce tisku z Full HD videí umožňuje vytisknout vzácné okamžiky zachycené na digitální zrcadlovky nebo digitální kompakty Canon ve Full HD rozlišení. Fotografie je možné obohatit o různé kreativní efekty, jako je například Merge Frames, který kombinuje různé snímky a vytváří v tištěných fotografiích dojem pohybu. Funkce Layout Print umožňuje uživatelům vybrat krátký videoklip a vytvořit komiksový příběh. PIXMA MG5350 bude v Evropě dostupná do září 2011.

 

PIXMA MG5350 – hlavní funkce:

o    Pokročilé multifunkční zařízení s velkým 7,5cm TFT displejem: Tisk, kopírování a skenování

o    Fotografie s rozlišením až 9600 dpi, minimální velikost kapky inkoustu 1pl, 5 samostatných zásobníků inkoustu a ChromaLife 100+

o    Rychlý tisk dokumentů: Přibližně 12,5 černobílých obrázků za minutu a 9,3 barevných obrázků za minutu (ISO ESAT), bezokrajový tisk 10 x 15cm fotografií za přibližně 20 vteřin

o    Tisk z jakéhokoli místa v domě s vestavěnou Wi-Fi

o    Pokročilá práce s médii: Automatický oboustranný tisk, 2 způsoby vkládání papíru a přímý potisk médií

o    Tisk fotografií z HD videí

o    PIXMA Cloud Link: Přístup a tisk obsahu přímo z internetu

o    Inteligentní tisk webových stránek s Easy-WebPrint EX

 

Canon PIXMA MG2150 a MG3150

All-In-One tiskárny PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 jsou ideální pro studenty a rodiny, kteří hledají jednoduché a intuitivní řešení. Obě multifunkce jsou vhodné pro tisk dokumentů, webového obsahu i pro snadný a rychlý tisk fotografií. Tiskárny PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 kombinují nízkou cenu s výjimečnou kvalitou technologií Canon pro zpracování obrazu. Uživatelům umožňují efektivní použití kdykoli a jakkoli.

Novinky jsou ideální volbou pro uživatele s omezeným rozpočtem, kteří ale nechtějí přijít o poslední novinky. PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 nabízí přístup k pokročilým funkcím tiskáren PIXMA, včetně tisku z Full HD videa (Full HD Movie Print) a Easy-WebPrint EX, pro inteligentní tisk přímo z webu. PIXMA MG3150 obsahuje také funkci automatického oboustranného tisku (Auto Duplex Print) a podporuje Wi-Fi. Nové aplikace Canon Easy-PhotoPrint (pro zařízení se systémy iOS a Android) umožňuje tisknout z mobilních zařízení a zároveň do nich skenovat.

Modely využívají kazety Canon FINE, které jsou vybaveny novou technologií inkoustu pro lepší reprodukci barev na běžném papíře. Pro časté používání jsou inkoustové kazety nyní také ve velikosti XL, což šetří oproti běžným kazetám náklady v případě velké vytíženosti. Novinky využívají pigmentovou černou a barevné dye-based inkousty, takže se perfektně hodí pro tisk dokumentů i fotografií. Technologie tiskové hlavy FINE s minimální velikostí kapiček 2pl v kombinaci s maximálním rozlišením tisku 4800 dpi zaručuje krásné fotografie.

Stylové a efektivní PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 jsou kompaktnější než předchozí modely zejména díky novému designu FastFront, který umožňuje zakládání papíru i inkoustových kazet z přední strany. Uživatelé tak již nepotřebují mít přístup k horní nebo zadní straně tiskárny a mohou tiskárnu umístit ke stěně nebo na polici, kde je méně místa.

Funkce Quick Start umožňuje téměř okamžité uvedení zařízení do chodu a uživatelé tak mohou začít ihned provádět potřebné operace, aniž by museli vyčkávat, než se tiskárna zahřeje. PIXMA MG3150 představuje také novou aplikaci ECO informace, která umožňuje sledovat, jaké úspory papíru a CO2 přináší použití automatického oboustranného tisku.

PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 obsahují funkci Easy-WebPrint EX pro tisk webových stránek bez zbytečné spotřeby papíru a inkoustu, přesně dle potřeby uživatele. Funkce je vhodná například pro studenty, kteří pracují na projektech či úkolech. Intuitivní software umožňuje zkombinovat více webových stránek a následně je pomocí funkce Auto Clip vytisknout na jeden list papíru. Jedním kliknutím lze také přizpůsobit tisk velikosti papíru. Vše pro inteligentní tisk z webu.

Nové multifunkce PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 přináší ještě více možností pro práci s obrázky. Funkce tisku z Full HD videí umožňuje vytisknout vzácné okamžiky zachycené na digitální zrcadlovky nebo digitální kompakty Canon ve Full HD rozlišení.

Uživatelé PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 umožňují fotografie obohatit o různé kreativní efekty, jako je například Merge Frames, který kombinuje různé snímky a vytváří v tištěných fotografiích dojem pohybu. Funkce Layout Print umožňuje uživatelům vybrat krátký videoklip a vytvořit komiksový příběh.

PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 obsahují snadno ovladatelný software Easy-PhotoPrint EX, který umožňuje uživatelům popustit uzdu fantazii a využít různé šablony pro tisk fotografií a tvorbu kalendářů nebo alb. Nově jsou k dispozici i zábavné filtry, které umožňují na vybrané fotografie použít zábavné a kreativní efekty, včetně Rozmazání pozadí, Rybího oka, Měkkého zaostření, Miniatury a Fotoaparátu na hraní.

PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 budou k dispozici v celé Evropě od listopadu 2011.

 

PIXMA MG2150 – hlavní vlastnosti:

·         Foto All-In-One zařízení: Tisk, kopírování a skenování fotografií a dokumentů v pohodlí domova

·         Kompaktní a stylový design FastFront

·         Tisk ve kvalitě fotolaboratoře s minimální velikostí kapiček 2pl s technologií kazet FINE a maximálním rozlišením až 4800 dpi

·         Rychlý tisk dokumentů: Přibližně 8,4 černobílých obrázků za minutu a 4,8 barevných obrázků za minutu (ISO ESAT)

·         Bezokrajový tisk 10 x 15cm fotografií za přibližně 44 vteřin

·         Systém ChromaLife 100 pro fotografie s životností přes 100 let

·         Inteligentní tisk z webu s Easy-WebPrint EX

·         Tisk fotografií z HD videí

 

PIXMA MG3150 – hlavní vlastnosti:

·         Photo All-In-One zařízení s Wi-Fi a funkcí automatického oboustranného tisku: Tisk, kopírování a skenování

·         Kompaktní a stylový design FastFront

·         Tisk ve kvalitě fotolaboratoře s minimální velikostí kapiček 2pl s technologií kazet FINE a maximálním rozlišením až 4800 dpi

·         Rychlý tisk dokumentů: Přibližně 9,2 černobílých obrázků za minutu a 5,0 barevných obrázků za minutu (ISO ESAT)

·         Bezokrajový tisk 10 x 15cm fotografií za přibližně 44 vteřin

·         Systém ChromaLife 100 pro překrásné fotografie s dlouhou životností

·         Tisk odkudkoliv z domu díky vestavěné Wi-Fi

·         Funkce automatického oboustranného tisku

·         Tisk fotografií z HD videí

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme