Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Postm@n končí - startuje nová sluřba E-mail do SMS

redakce 30.01.2013

"Nová služba", která startuje 1. února se postará o doručení 160 znaků z e-mailové zprávy ve formě SMS. Služba je zdarma, stačí si ji aktivovat v Můj T-Mobile a následně nastavit přeposílání ve své e-mailové schránce.

 

Aktivace je jednoduchá

Stačí v Můj T-Mobile zaškrtnout volbu E-mail do SMS a zadat e-mailovou adresu, ze které chce být informován o příchozí poště. Následně už je potřeba jen v této emailové schránce nastavit přeposílání elektronické pošty na adresu [email protected], kde 603123456 je telefonní číslo zákazníka. Z každého doručeného e-mailu pak bude prvních 160 znaků do 30 sekund odesláno zdarma do mobilního telefonu formou textové zprávy. Stejně jako v Postm@nu bude možnost využít tzv. noční filtry, aby upozornění na příchozí poštu nerušilo v době spánku.

Uvedený postup platí jak pro nové zájemce o službu, tak pro stávající uživatele Postm@na, kteří byli o ukončení jeho provozu dopředu informováni. SMS upozornění o délce 160 znaků tak nahradí dosavadní možnosti doručení e-mailu prostřednictvím Postm@na.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud