Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Potěšitelná zpráva pro uživatele smartphonů Galaxy: nový update řeší nervující internetovou chybu

Jiří Palyza 21.09.2022

V nové aktualizaci Samsung opravuje nepříjemný problém s internetovým prohlížečem ve smartphonech Galaxy. Donedávna se záložky v zabudovaném prohlížeči nezobrazovaly správně.

Kapitoly článku

Výrobce Samsung v současných dnech uvolňuje nejnovější aktualizaci pro své smartphony Galaxy, která má číselné označení 18.0.4.14. Nová verze opravuje nepříjemnou chybu, kterou hlásila celá řada uživatelů. Na některých zařízeních se přestaly v internetovém prohlížeči zobrazovat záložky. Ve zveřejněné aktualizaci by měla být tato chyba odstraněna.

Aktualizace pro Samsung Galaxy: kromě opravy chyby záložek v prohlížeči nepřináší update téměř žádné novinky

galaxybugfix

Zabudovaný internetový prohlížeč byl v poslední době zdrojem problémů u mnoha uživatelů smartphonů Galaxy. Aktuální update to řeší. | Zdroj: StockSnap/Pixabay

Nejnovější verze softwaru pro Galaxy je poměrně malá aktualizace, která kromě řešení nepříjemné chyby nepřináší nic zásadního. Jde o obvyklá vylepšení stability a zabezpečení. Je škoda, že ze seznamu změn není jasné konkrétně, kterých typů smartphonů Galaxy se problém týkal a zda byl u všech opraven.

V beta verzi prohlížeče s číselným označením 19 Samsung také testuje některé nové funkce. K nim patří i automatické přebírání záložek, automaticky nastavených v Chromu, do vlastního prohlížeče.

Zdroj: SamMobile


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud