Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Predator G6 – herní pecka

Pavel Trousil 06.08.2015

Nový počítač Predator G6-710 firmy Acer je určen náročným hráčům. Založen je na procesoru Core i7 z nové generace a rychlé grafice GeForce GTX 980. 

Herní počítače Acer Predator G6-710 byl představen na veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem. S osazeným procesorem z 6. generace Intel Core i7-6700K a 64 GB dvoukanálové paměti DDR4 poskytuje maximální výkon. Model G6-710 je tedy připraven na nově uvedené hry a umožňuje uživatelům nejen hrát, ale také snadno streamovat video, pracovat nebo zpracovávat náročné úlohy.

Možnost přetaktování procesoru „One-Punch“ je kombinována s chladicím systém IceTunnel, který udrží sestavu studenou i po navýšení výkonu. Připojení k síti zajišťuje rychlé bezdrátové připojení Wi-Fi 802.11ac. Vše je řízeno z kontrolního centra PredatorSense, které nabízí monitorování provozu, jako je takt procesoru, teploty a rychlost otáček ventilátoru. Hráči si také mohou upravit osvětlení, rychlost otáček větráků a přetaktování prostřednictvím portálu.

G6-710 osazen grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 980 s grafickým výstupem pro UHD 4K2K (3 840 × 2 160 px) monitor. Společně s monitorem s vysokým rozlišením, jako je zakřivený Predator X34 s technologií G-SYNC si i ti nejnáročnější hráči vychutnají obraz s detaily, aniž by docházelo k jeho zpoždění nebo trhání.  Počítač také přichází se zvukovým řešením Creative Sound Blaster X-Fi MB5 s rozšířením EAX s podporou 5.0 a 5.1kanálového zvuku. Nové je i uživatelské rozhraní a přizpůsobitelný zvukový profil.

Vše je zabaleno v přepracované skříni čelem připomínajícím brnění. Skříň umožňuje obousměrné proudění vzduchu pro chlazení IceTunnel a sestavě nechybí ani rozšiřující sloty (1× PCIe ×16, 2× PCIe ×1, 2× M.2) a možnost rozšíření úložiště až do kapacity 12 TB (a o dalších 512 GB u SSD). K sestavě je volitelně přiložena klávesnice SteelSeries APEX RAW a herní myš SteelSeries Sensei RAW. K dispozici je pak i velké množství USB portů (6× USB 3.0/ 2× USB 2.0). Stolní počítač Acer Predator G6-710 bude k dispozici v Evropě v půlce října za cenu od 54 990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme