Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přenosná 10“ DVB-T televize

redakce 01.06.2010

Přenosný DVB-T televizor s 10“ displejem a rozlišením 800 x 480 bodů uvádí na trh společnost Evolve. Evolve Fantasy umožňuje příjem a záznam signálu z FullHD DVB-T multiplexu O2 i dalších MPEG-4 zdrojů.

Evolve Fantasy umožňuje přehrávat FullHD soubory z USB disku ve formátech MKV, H.264, DivX, Quicktime, včetně podpory českých titulků. Kromě televizního signálu a komprimovaných videosouborů umožňuje televizor rovněž prohlížení fotografií a poslech hudby ve formátech Podpora zobrazení fotografií a přehrávání MP3 souborů. Televizor je vybaven audio/video výstupem HDMI 1.3 a je možné jej využít také jako HD přijímač DVB-T televizního signálu (set-top box) a sledovat vysílání na velké obrazovce. Podporovány jsou paměťové karty ve formátu SD/SDHC a Memory Stick. Pohodlnou obsluhu všech funkcí zajišťuje dálkové ovládání a přehledné menu. Televize má vestavěnou baterii s deklarovanou výdrží okolo dvou hodin při sledování televize.

Aktuálně lze přijímat na LCD televizi Evolve Fantasy tyto české TV programy: MPEG-2 DVB-T: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, TV Barrandov, Z1, Public TV, Óčko, O2 Info, Noe, a v HD MPEG-4 kvalitě pak stanice ČT1 HD, Nova HD a Prima HD. Rozměry zařízení činí 27 x 17,5 x 2,8 cm. Doporučená koncová cena zařízení byla stanovena na 5 890 Kč vč. DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme